Počas jazdy mal muž údajne ženu vyhodiť za jazdy z auta. Polícia pátra po vodičovi, ktorý mal tejto žene pomôcť a odviesť ju na políciu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Polícia v Galante vyšetruje prípad ublíženia na zdraví v štádiu pokusu.

29 ročnú, zranenú ženu priviezol na galantskú políciu neznámy vodič. Tá policajtom koncom mája opísala incident, ktorý sa mal odohrať v aute medzi ňou a vodičom. Policajtom do zápisnice uviedla, že istý muž ju mal počas jazdy fyzicky napadnúť a ženu mal údajne vyhodiť za jazdy z auta. Prípad sa mal stať poobede na ceste medzi Matúškovom smerom na Galantu. Po incidente jej mal pomôcť neznámy vodič na neznámom vozidle. Mladá žena sa zranila a s viacerými pomliaždeninami hlavy a tela vyhľadala neskôr lekársku pomoc. Zo zranení sa liečila 14 dní.

VÝZVA PRE VODIČA A SVEDKOV

Polícia vykonala viacero úkonov a zatiaľ nie je možné prípad uzavrieť. Ak ste boli svedkom tejto udalosti, poznáte osobu vodiča, ktorý pomohol 29 ročnej žene a odviezol ju na obvodné oddelenie PZ, všetky informácie nám pomôžu objasniť okolnosti celého prípadu.

Informácie nám môžete poskytnúť na najbližšom útvare polície, napísať na fb Messenger alebo zavolať na bezplatné číslo 158.

Ďakujeme za pomoc.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -