Policajti zadržali dílerov pervitínu. Drogy predávali v Trnave a okolí

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Vyšetrovateľ z Krajského riaditeľstva PZ Trnava obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi 47 ročného Trnavčana a 45 ročného muža z okr. Trnava.

Kriminalisti mali osoby v merku dlhšiu dobu
Oboch mužov policajti nakoniec zadržali pri drogovej razii v stredu, v doobedných hodinách v meste Trnava a v obci Hrnčiarovce nad Parnou. Policajti PPÚ Trnava vykonali vstupy do dvoch bytov na Prednádraží a ďalší policajný tím zasahoval v rodinnom dome, v obci pri Trnave. Pri prehliadke auta, ktoré používal jeden starší muž, policajti našli a zaistili plastové vrecko, v ktorom ukrýval mimimálne 247 dávok pika. Ďalšie drogy polícia zaistila v jednom z trnavských bytov.

Z distribúcie drog ich usvedčili navyše aj osoby, ktoré drogy od nich kupovali. Za gram pervitínu si mali od užívateľov pýtať od 40 do 50 eur. Policajní experti predbežne vyhodnotili iba menšiu časť zaistených drog, z ktorých by sa dalo vyrobiť vyše 300 dávok. Celkové množstvo drog, podľa zaistenej gramáže, sa očakáva násobne vyššie.
Policajný vyšetrovateľ oboch obvinených zadržal a zároveň spracoval návrh na podnet pre prokurátora, aby boli obaja stíhaní väzobne. Do rozhodnutia súdu zostávajú zadržaní v cele policajného zaistenia. Obom mužom môže hroziť v tejto chvíli za výrobu a predaj drog strata slobody na 10 až 15 rokov. Právna kvalifikácia sa môže, vzhľadom na výsledky kompletnej expertízy, ešte zmeniť a tresty navýšiť.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. sak totok boli bily gadzovia ti seredsky davno diluju pecko pod kuratelu inac by boli v teplakoch

  2. Debili 50 roční, teraz im je dobre, poradne dojdení v CPZke s abstákom to musí byť hell 👌

  3. Treba si posvietiť na autocamping Sereď, neustále tam prichádzajú mot. vozidlá ŠPZ GA, TT, NR, ZM, BA, LV atď…ktoré riadia pofiderné osoby. Zdržia sa tam asi 15-20 min a odchádzajú preč. NAČO ASI TAM PRIŠLI, NOŽE HÁDAJME !!!!!

  4. Ozaj,pan minalo musel hadam odhalit 3 vrazdy,ked je doma! Alebo pomohlo velke mnozstvo eur? Varil 25rokov a nic? Trtko beha po slobode a makove zrnka odsedia za velkych a majetnych!

  5. Cukrovarska…tam treba co len humus predavaju…hlavne ze kamery su tam….a co z toho???Vsetkych sered brali ale stsle 1 predava vsak seredsky policajti???Toho ste pustili!!!A tych co u nich nic nenasli ty su v base!!!A ps treba si posvietit na dolnu stredu a vahovce sami fetos kde ste policajti???!!!kto chce nech fetuje kazdeho volba a osobna vec ale je nefer policia pomahat a chranit???Tazko.Surovce a v dolke tiez predava sa ale humus

  6. V dolnej strede pri váhu sa to hemží fetákmi z celého okolia,špz-ky HC,NR,SA,TT,NZ…..robte s tým volačo.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -