Galantskí policajti riešia nehodu. Spôsobil ju vodič so zákazom šoférovania, ktorý viezol hľadanú osobu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Šoféroval, aj keď to mal zakázané súdom. V noci nezvládol riadenie a spôsobil nehodu, pri ktorej sa on a ďalší spolujazdec ťažko zranili. Pri nehode sa zranil aj spolujazdec, ktorého zas hľadali pezinskí kriminalisti.

Galantskí policajti v noci riešili dopravnú nehodu neďaleko obce Čierna Voda. 33 ročný vodič mal, z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy stavu vozovky, dostať na ceste III. triedy šmyk. Prešiel do protismeru a zišiel mimo cestu, kde zadnou časťou auta narazil do stromu. Po náraze vymrštilo Škodu Fabiu späť na vozovku. Pri nehode utrpela celá trojčlenná posádka auta zranenia, ktoré si vyžiadali hospitalizáciu a ošetrenie v nemocnici.

 

V AUTE SEDELI VODIČ SO ZÁKAZOM AJ HĽADANÝ SPOLUJAZDEC

Policajti lustráciou zistili, že vodič mal súdom zakázané viesť vozidlá na 18 mesiacov. Tento zákaz mu mal skončiť za dva mesiace. Po 28 ročnom spolujazdcovi zas bolo vyhlásené pátranie v súvislosti s majetkovou trestnou činnosťou. Dnes si ho prevzali kolegovia z Pezinka.

Policajti okolnosti nehody naďalej vyšetrujú a v súvislosti s ňou začali trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví z nedbanlivosti v súbehu s prečinom marenia výkonu úradného rozhodnutia. Zákon v takýchto prípadoch stanovuje trest odňatia slobody až na 2 roky.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -