Výjazdová činnosť príslušníkov HaZZ v Trnavskom kraji zo dňa 17.1.2022

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM| V súvislosti s hydrometeorologickými výstrahami bolo na tiesňovú linku v priebehu dňa 17. januára 2022 od 6:00 do 18. januára 2022 do 6:00 prijatých 25 volaní. Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Dunajskej Strede zasahovali celkom 4-krát, príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch 2-krát, príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Galante, Skalici a Senici zasahovali 1-krát.

Pri odstraňovaní popadaných stromov z cestných komunikácií a naklonených stromov ohrozujúcich premávku zasahovali aj dobrovoľné zbory miest a obcí Kľúčovec, Ňárad, Sap, Hubice, Váhovce, Jelka, Madunice, Vrbové, Jaslovské Bohunice, Cerová, Gbely, Štefanov, Gabčíkovo a Prašník. Celkom zasahovalo 21 príslušníkov Hasičského a záchranného zboru a 66 členov dobrovoľných hasičských zborov miest a obcí. Na zdolávanie poveternostnej situácie bolo nasadených 23 ks hasičskej techniky.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -