Opitému e-kolobežkárovi sa postavil do cesty betónový kvetináč

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Tvrdým dopadom na zem skončila kolízia jazdca na elektrickej kolobežke a pouličného kvetináča v meste Piešťany.

Policajti riešili v sobotu, krátko po obede, netradičnú dopravnú nehodu, pri ktorej zohral hlavnú úlohu pravdepodobne alkohol. 57 ročný muž sa preháňal na e-kolobežke, keď sa mu do cesty postavil betónový kvetináč. Vzhľadom na jeho zníženú koordinačnú schopnosť sa mu muž nedokázal vyhnúť. Po náraze kolobežkár spadol na zem a zranil sa na hlave. Po prvotnom ošetrení ho RZP previezla do nemocnice. Policajti muža podrobili dychovej skúške, ktorá ukázala v jeho dychu takmer 2 promile alkoholu. Dopravnú nehodu policajti naďalej vyšetrujú.

 

 

 

 

 

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Dnes som išla k Sedite niečo odniesť synovi a všetci zamestnanci išli z práce na bicykli po chodníku.Ak by bol ten chodník dosť široký,som ticho,ale budú sa trepať na ten uzučký chodník 😡.A o kolobežkároch v Seredi radšej pomlčím,tiež katastrofa.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -