Na úvod zimnej prípravy remíza s Komárnom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ŠKF Sered /  V prvom prípravnom zápase zimnej prípravy sme na umelej tráve v Seredi remizovali s druholigovým tímom – KFC Komárno 1:1. Za ŠKF ORION TIP Sereď sa gólovo presadil Roman Haša, za hostí v druhom polčase vyrovnal Ganbayar Ganbold.

 

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS – ZIMNÁ PRÍPRAVA 2022:

 

ŠKF ORION TIP Sereď – KFC Komárno 1:1 (1:0)

Góly: 4. Haša – 76. Ganbayar

Rozhodoval: Zsolt Fehér

Hralo sa na umelej tráve v Seredi

 

ŠKF ORION TIP Sereď: Chudý – Katunský, Roberto Dias, Hučko, Veličkovič, Mateus De Oliveira Silva, Dani Iglesias, Popovič, Yann Yao, Morong, Haša. Striedali: Potoma, Košťál, Lelič. Tréner: Juraj Jarábek

 

KFC Komárno: Bréda – Adayilo Daniel, Saláta, L. Szöcs, Šurnovský, Šmehyl, P. Varga, Druga, F. Szetei, G. Tóth, M. Šimko. Striedali: Chmiel – Špak, T. Németh, M. Jurina, Ganbayar, Horodník, M. Petráš, Pastorek, G. Matič, Rumanský, R. Tarcsi. Tréner: Mikuláš Radványi

 

Plán prípravných zápasov:

 

19. januára: FK Slovan Duslo Šaľa (3. liga) vs. ŠKF ORION TIP Sereď – UT Šaľa, 16:45 hod.

22. januára: ŠKF ORION TIP Sereď vs. MFK Dukla Banská Bystrica (2. liga) – UT Sereď, 13:00 hod.

26. januára: Floridsdorfer AC (Rakúsko, 2. liga) vs. ŠKF ORION TIP Sereď – Viedeň, 12:00 hod.

29. januára: FC Viktoria Plzeň (ČR, FL) vs. ŠKF ORION TIP Sereď – Plzeň (Luční), 11:00 hod.

5. februára: ŠK Slovan Bratislava vs. ŠKF ORION TIP Sereď – Štadión Tehelné pole, generálka, čas upresníme

 

*Termíny, resp. časy prípravných zápasov sa môžu meniť vzhľadom na pandemickú situáciu, o prípadných zmenách budeme včas informovať.

 

20. kolo Fortuna ligy:

11. februára (piatok): MFK Zemplín Michalovce – ŠKF ORION TIP Sereď (17:00 hod.) – naživo Nova Sport a VOYO

 

Autor: Peter Cuninka

Foto: Ján Lauko

zdroj: skfseredfutbal.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -