Kto ukradol stroje za 5 000 Eur ? Neboli vám ponúknuté na predaj ?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Hlohovskí policajti riešia prípad krádeže pracovných strojov v obci Horné Otrokovce.

Majiteľ nahlásil na políciu krádež v polovici októbra. Všetky pracovné stroje mal uskladnené v záhradnom prístrešku pri rodinnom dobe v obci Horné Otrokovce. Bránu mal síce zavreté, ale nie riadne uzamknutú. Z objektu mu zmizli značkové pracovné stroje a to vibračná doska, búracie kladivo, pokosová píla a píla na zámkovú dlažbu. Škody si vyčíslil na takmer na 5000 eur. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže. Polícia od nahlásenia intenzívne preveruje nielen osobu, ktorá mohla veci odcudziť, ale pátrame aj pracovných strojoch.

Polícia žiada svedkov udalosti o pomoc

Ak ste boli svedkom krádeže, príp. poznáte osoby, ktoré by mohli mať krádež na svedomí, akékoľvek informácie nám pomôžu prípad objasniť. Zároveň vyzývame osoby, ktorým mohli byť príp. stroje ponúknuté na predaj, aby nás tiež kontaktovali.
Ďakujeme za pomoc a spoluprácu.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Takto sa zabezpečuje drahé náradie? Neprispel aj on svojim ľahkovážnym postojom ku krádeži? Ponaučenie pre neho samého, aj pre iných.

  2. Máte pravdu, ale vidíte aká je doba- vlámačky do domu i v čase, keď je majiteľ doma ,prepady atď. Mnohým sa nechce robiť, ale chcú žiť na úrovni, tak sa uchyľujú k takýmto praktikám. Preto by si mali chrániť majetok i keď si ho mnohých prípadoch neuchráni.

  3. Oni asi už majú odberné miesto. Keď ho predajú len za zlomok hodnoty, aj tak sa im to asi vyplatilo, pokiaľ ich nechytia.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -