Stanovisko ministra vnútra Romana Mikulca v súvislosti s vyjadreniami Roberta Fica na adresu medializovaného zadržania

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

„Je neuveriteľné, s akou vervou sa Robert Fico zastáva a neúnavne bojuje za práva Norberta Bödöra, s ktorým sa podľa jeho vlastných slov “iba pozná”, nemá prehľad o jeho podnikateľských aktivitách, ale napriek tomu kritizuje akékoľvek kroky OČTK ako by bol jeho svedomie, či strážny anjel. Pokiaľ viem, poslanec Fico nie je dokonca ani jeho právnym zástupcom, alebo sa mýlim? 


Samozrejme, platí prezumpcia neviny a poslanca Fica môžem uistiť, že to vedia najlepšie samotní vyšetrovatelia, ktorí pracujú nie len na tomto, ale na všetkých prípadoch na Slovensku.

Bohužiaľ, nie je pre mňa žiadnym prekvapením, že si poslanec Fico po dvanástich rokoch vo vláde a dvoch rokoch v opozícii stále nedokáže predstaviť, že minister vnútra ani prezident Policajného zboru ani náznakom nezasahujú do vyšetrovaní a dokonca o nich nie sú ani informovaní. Rád by som ho teda opäť vyviedol z omylu. Polícia koná a kým som minister vnútra, aj bude konať iba v súlade zo zákonom. V prípade Roberta Fica platí staré známe “podľa seba súdim teba” a jeho pokrivený charakter a skazená myseľ nedokáže vyprodukovať nič iné ako zlo, nenávisť a klamstvo.

zdroj: MV SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Čudujete sa,že pod také brizantné tema,ešte žiadny príspevok?Aj ja,prečo asi.Ludia sa začínajú báť,lebo vidia,že vlastne na Slovensku nič neplatí.Neviem nič o Bodorovi,keď niečo urobil,nech pyká,ale takú svojvôľu nezažijete asi nikde na svete.

 2. Kauza Bodor je fraška. Štát nemôžu riadiť hlupáci zvlášť políciu, špeci prokuraturu, kto zaplatí odškodné, zrejme občania.

 3. Ale ste sa tu vyrojili darebáci mafiánski, nechápete, čo? Kruh sa už sťahuje aj okolo toho najväčšieho červeného mafiánskeho krikľúňa. Nebojte sa, aj Norbert B začne spievaťˇ a to ešte len bude frmol.

 4. Pre Anonym 15. januára 2022, 15:22

  Nezobral si si prášky?
  Ak sa ti minuli volaj zločincovi do Trnavy nech vypomôže zo svojich.

 5. Na základe vývoja a posledných udalosti stojí otázka “dá skor zatvoriť Matovič Lipsica alebo Lipsic Matovica?!”
  Velmi ťažka predikcia

 6. Tento pán mal byť dávno v base, nie je tam len preto, že policajný technik si v minulosti nespravil prácu tak ako mal. Lebo ak by ju spravil správne a zákonne bol by ten pán v leopoldove, kam aj patrí.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články