Na diaľnici chcel vyskúšať čo to dá. On dal 234 km/h a my za 800 Eur

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Na 23 ročného vodiča si posvietili trnavskí diaľniční policajti. V piatok, krátko po 20:00 h, okolo nich preletel rýchlosťou 234 km/h.

Mladý muž poriadne rozbehol svoj VW Golf na diaľnici D1, v smere z Bratislavy na Trnavu. Po zastavení policajtom povedal, že chcel len vyskúšať, ako rýchlo mu to pôjde. Išlo mu to tak dobre, že povolenú rýchlosť prekročil o 104 km/h. Diaľničiari mu v blokovom konaní uložili maximálnu pokutu, a to 800 eur. S ňou však mladík nerátal a peniaze pri sebe nemal. Policajti mu preto na mieste zadržali vodičský preukaz.

Pokiaľ máte potrebu vyskúšať si maximálnu rýchlosť vášho vozidla, zaplaťte si radšej jazdu na závodnom okruhu. Rozhodne neriskujte na bežných cestách alebo diaľniciach a neohrozujte tak ostatných účastníkov premávky.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Kto ťahá za kratší koniec, pretekár, alebo polícia? Je to výsmech našej legislatívy. Čo je to pre zbohatlíka zaplatiť 800€? Pokiaľ skutočne nezačnú uplatňovať tvrdé sankcie, ako napr. zošrotovať auto, nepohne sa to z miesta a bude len konštatovať, kto a o koľko km prekročil rýchlosť.

  2. 800 e 🤣🤣 ohrozenie pod vplyvom primitivneho mozgu a vodičák na 2 roky + tých 800 !

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články