Od dnes platia nové pravidlá. V uliciach zostávame naďalej

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Od dnešného rána prestal platiť nočný zákaz vychádzania. Policajti budú pokračovať v kontrolách pandemických opatrení najmä v prevádzkach, dohliadať budú aj na dodržiavanie lekárom stanovenej karantény.

Od 31.12.2021 do 06.01.2022 riešili policajti 128 osôb, ktoré nedodržali platné COVID opatrenia. Policajné hliadky takmer polovicu priestupkov vyriešili napomenutím, pokuty uložili v 65 prípadoch a 2 osoby nahlásili na príslušný regionálny úrad verejného zdravotníctva.

122 osôb porušilo zákaz vychádzania

pokuta 64 osôb

napomenutím 56 osôb

- Inzercia -

2 osoby odstúpené na RÚVZ

6 osôb nemalo nasadený respirátor

pokuta 1 osoba

napomenutím 5 osôb

 

Ďakujeme, že ste sa aj počas silvestrovských osláv a celého uplynulého týždňa vo väčšine prípadov správali zodpovedne a dodržiavali ste platné opatrenia.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články