Policajní hrdinovia opäť úradovali. S kolegami zachránili ďalší život

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Trnavskí policajti nstržm. Ing. Peter Benkovský a stržm. Mgr. Matúš Martinka pomohli v priebehu necelých dvoch mesiacov už druhému mužovi, ktorý sa ocitol v ťažkej životnej situácii.

Tento krát aj s ppráp. Michalom Hlavatovičom a nstržm. Ing. Dávidom Karasom tak zabránili novoročnej tragédii.

Krátko po začiatku Nového roka dostali policajti Peter a Matúš informáciu, že by sa v blízkosti trnavskej železnice mohol pohybovať nešťastný muž. Po niekoľkých minútach prehľadávania okolia zbadali na železničnom nadchode osobu, ktorá sa opierala o zábradlie. Vybehli na nadchod a snažili sa s mužom nadviazať rozhovor. Ten to najskôr odmietal, no krátko na to sa rozrozprával. Na miesto vtedy dorazili aj kolegovia Michal a Dávid. Spoločne sa im 39 ročného muža podarilo presvedčiť, aby s nimi zišiel do neďalekého parku. Tam s mužom počkali na privolanú RZP, ktorá si ho prevzala do opatery.

Vzhľadom na citlivosť prípadu nie je možné zverejniť bližšie informácie.

Ďakujeme kolegovia, skvelá práca 👍

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -