Surovo napadol a okradol muža. Vianočný lupič už sedí vo väzení

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Kriminalisti objasnili lúpež, ktorá sa stala na Druhý sviatok vianočný, pri železničnej stanici v Dunajskej Strede.

40 ročný muž mal, vo večerných hodinách, pristúpiť k 50 ročnému miestnemu obyvateľovi a bez varovania ho kopnúť priamo do tváre. Napadnutý muž vzápätí spadol na zem, pričom mu mal z vrecka vypadnúť mobilný telefón. Útočník ho vzal a odišiel na neznáme miesto. Okradnutý muž utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali ošetrenie v nemocnici.

Policajtom sa operatívnou činnosťou, a to aj pomocou kamerových záznamov a výpovedí svedkov, podarilo stotožniť pravdepodobného páchateľa. Ním bol práve 40 ročný Richard, ktorý sa pod váhou dôkazov ku skutku nakoniec aj priznal.

Vyšetrovateľ muža obvinil zo zločinu lúpeže. Richard si v súčasnosti odpykáva trest odňatia slobody za predchádzajúcu majetkovú trestnú činnosť. V prípade dokázania viny si svoj pobyt vo väzení môže, za vykonanú lúpež, predĺžiť o 3 až 8 rokov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články