Hlasovaním môžete pre Sereď získať športovo-oddychový areál K Park

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mesto Sereď sa zapojilo do projektu spoločnosti Kaufland Slovensko, ktorého cieľom je priniesť do miest priestor pre relax a pobyt na čerstvom vzduchu prostredníctvom tzv. K Parku.

Čo je K Park

Ako spoločnosť uvádza ľuďom dnes chýba pohyb, ktorý neoddeliteľne patrí k zdravému životnému štýlu. Možno aj preto, že je málo takých miest, ktoré by ich lákali tráviť voľný čas na čerstvom vzduchu s partiou priateľov. A tak vznikol K Park, ktorý bude miestom pre športové a oddychové vyžitie. Nachádzať sa tu budú:

– Skate prvky
– Streetball
– Ping-pong
– Workoutová konštrukcia
– Lezecká stena
– Oddychové sedenie
– Stojan na bicykle
– Odpadkové koše
– Zeleň

zdroj: https://spolocnost.kaufland.sk/nasa-zodpovednost/kpark.html

Hlasovanie štartuje 6. januára

V hre je sedem športovo-oddychových areálov K Park, ktorý spoločnosť Kaufland zrealizuje na vlastné náklady.
O tom, ktorých sedem miest a mestských častí získa od reťazca K Park, rozhodne hlasovanie na stránke www.kauflandpark.sk, ktoré odštartuje 6. januára a potrvá až do 16. februára 2022.

Ako hlasovať

Hlasovať môže každý, kto sa na stránke zaregistruje. Registrácia je potrebná iba raz. Po zadaní telefónneho čísla Vám bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom. Po jeho zadaní sa registrácia dokončí. Po dokončení registrácie hlasujúci udelí hlas mestu/mestskej časti, ktorú si zvolí. Odoslaný hlas sa danému mestu/mestskej časti ihneď pripočíta, prepočíta koeficientom a poradie sa na stránke v reálnom čase upraví. Hlasovať sa môže každý deň iba jedenkrát.

Súťaž aj pre hlasujúcich

Výsledky budú známe na druhý deň po skončení hlasovania. Všetci, ktorí sa doň zapojili, môžu súťažiť o 30 smartfónov.
Kde bude K park v prípade výhry umiestnený ešte nie je celkom jasné. V prvom rade je dôležité spojiť sily a dokázať, že vieme zabojovať o ihrisko, ktoré bude slúžiť všetkým !!!

Viac informácií nájdete na www.kauflandpark.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články