Hlasovaním môžete pre Sereď získať športovo-oddychový areál K Park

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mesto Sereď sa zapojilo do projektu spoločnosti Kaufland Slovensko, ktorého cieľom je priniesť do miest priestor pre relax a pobyt na čerstvom vzduchu prostredníctvom tzv. K Parku.

Čo je K Park

Ako spoločnosť uvádza ľuďom dnes chýba pohyb, ktorý neoddeliteľne patrí k zdravému životnému štýlu. Možno aj preto, že je málo takých miest, ktoré by ich lákali tráviť voľný čas na čerstvom vzduchu s partiou priateľov. A tak vznikol K Park, ktorý bude miestom pre športové a oddychové vyžitie. Nachádzať sa tu budú:

– Skate prvky
– Streetball
– Ping-pong
– Workoutová konštrukcia
– Lezecká stena
– Oddychové sedenie
– Stojan na bicykle
– Odpadkové koše
– Zeleň

zdroj: https://spolocnost.kaufland.sk/nasa-zodpovednost/kpark.html

Hlasovanie štartuje 6. januára

V hre je sedem športovo-oddychových areálov K Park, ktorý spoločnosť Kaufland zrealizuje na vlastné náklady.
O tom, ktorých sedem miest a mestských častí získa od reťazca K Park, rozhodne hlasovanie na stránke www.kauflandpark.sk, ktoré odštartuje 6. januára a potrvá až do 16. februára 2022.

Ako hlasovať

Hlasovať môže každý, kto sa na stránke zaregistruje. Registrácia je potrebná iba raz. Po zadaní telefónneho čísla Vám bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom. Po jeho zadaní sa registrácia dokončí. Po dokončení registrácie hlasujúci udelí hlas mestu/mestskej časti, ktorú si zvolí. Odoslaný hlas sa danému mestu/mestskej časti ihneď pripočíta, prepočíta koeficientom a poradie sa na stránke v reálnom čase upraví. Hlasovať sa môže každý deň iba jedenkrát.

Súťaž aj pre hlasujúcich

Výsledky budú známe na druhý deň po skončení hlasovania. Všetci, ktorí sa doň zapojili, môžu súťažiť o 30 smartfónov.
Kde bude K park v prípade výhry umiestnený ešte nie je celkom jasné. V prvom rade je dôležité spojiť sily a dokázať, že vieme zabojovať o ihrisko, ktoré bude slúžiť všetkým !!!

Viac informácií nájdete na www.kauflandpark.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -