Silvestrovské zimné plávanie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Seredský spolok zimných plavcov funguje v našom meste už niekoľko rokov. Za ten čas si získal mnoho priaznivcov otužovania. Zakladateľom spolku je Roman Hanák, ktorý je vyznávačom tohto životného štýlu. Výhodou otužovania je pevné zdravie a silná imunita, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Na to, aby ste sa stali členom spolku je potrebná ale intenzívna príprava a dobrý zdravotný stav.

Ľadové medvede sa spoločne stretávajú najmä počas zimných mesiacov, kedy sú mínusové teploty ideálne pre plávanie v ľadových vodách Váhu. Tradíciou sa stala aj netradičná rozlúčka so starým rokom. Silvestrovské plávanie sa tentoraz konalo s plusovými teplotami. Voda mala +2,7°C, teplota vzduchu +13°C. Pre otužilcov je to takmer jarné počasie. Plavci ale dúfajú, že mrazivé počasie nekončí.

Ak vás otužovanie zaujalo a chcete sa stať členom Seredského spolku zimných plavcov, nájdete ich osobne každý utorok a štvrtok o 16.00 hod. a v nedeľu o 11.00 hod. v seredskom kempingu. Ak nemáte odvahu, stačí ak naše ľadové medvede potešíte svojou prítomnosťou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články