Trnavskí policajti zachránili 2 životy. Oboch mužov dostali do bezpečia

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Trnavský pátrač a policajti zo železničnej polície v Trnave pomohli dvom mužom.

Polícia zo Zavaru prijala hlásenie o nezvestnom, 46 ročnom mužovi. Policajti sa s ním ihneď snažili spojiť. To sa im síce podarilo, no miesto kde sa nachádza, prezradil nechcel.

Úlohy nájsť nešťastného muža sa zhostil policajný pátrač. Podarilo sa mu mužovi dovolať  a udržiavať s ním rozhovor. Medzitým sa policajti operatívnymi previerkami zistili, kde by sa mohol nachádzať. Asi po pol hodine sa kriminalistovi muža podarilo nájsť pri jednom z trnavských hotelov. Presvedčil ho, aby s ním išiel na policajnú stanicu, kde si ho neskôr prevzala privolaná RZP. Celú dobu sa s ním rozprával a snažil sa ho psychicky podporovať.

 

ZASAHOVALI AJ ŽELEZNIČNÍ POLICAJTI

Zúfalý „výkrik“ o pomoc zaznamenali policajti na operačnom stredisku aj včera. Na číslo 158 zavolal 32 ročný muž, ktorý sa dostal do ťažkej životnej situácie a nachádzať sa mal v blízkosti železnice. Práp. Peter a nstržm. Kristína zo železničnej polície v Trnave začali okamžite muža hľadať. O pár minút si ho všimli priamo v koľajisku. Dostali ho do bezpečia a až do príchodu záchranárov sa smutného muža snažili upokojovať.

Kolegovia, patrí vám veľká vďaka!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Ved je to ich psia povinosť,veď za to maju zaplatené.Tak nechápem čo stoho vždy robite vedu .Ale tak članok musi byť.

  2. Psiu povinnost mal tvoj foter – dorobit ti rozum, ked ta tvoril. A vykaslal sa na to. Povedal si, moze byt aj pako.

  3. Dojdi mi to povedat do oci,aj mne aj otcovi
    Doseres sa od strachu ked ,zistis kdo sme.Ked si hrdina kludne sa stretnime.Napis kde a kedy

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -