Opatrenia polície počas Silvestra a Nového roka

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR  |MM|  Polícia počas najbližších dní posilní výkon služby. Policajti budú zaradení podľa potreby, vývoja situácie a aj na základe platných protipandemických opatrení.

 

Viac policajtov bude dohliadať na verejný poriadok, na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, ďalší budú kontrolovať dodržiavanie platných protipandemických opatrení, ako napríklad povinnosť nosiť respirátor, zákaz vychádzania, zákaz otvorenia prevádzok a podobne.

V prípade zistenia porušení budú policajti postupovať štandardným spôsobom, každý prípad posúdia individuálne, následne uložia pokutu na mieste v blokovom konaní, prípadne postúpia na príslušný regionálny úrad verejného zdravotníctva.

 

- Inzercia -

Tento týždeň (27. – 30. 12.2021) takmer 8 630 policajtov skontrolovalo 25 108 osôb, zistili 653 priestupkov a deliktov súvisiacich s porušením protipandemických opatrení (lekárom stanovená karanténa, zákaz otvorenia prevádzok, zákaz vychádzania, povinnosť prekrytia dýchacích ciest).

 

Ďakujeme, že ste zodpovední, dávajte na seba pozor.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Chodte do péčka… niekto si vála vajcia v ománe a poddaným bránite ist pozriet rodinu do ČR

  2. uz ste trapny s vasimi jebnutymi opatreniami,fizly zoberte metre a merajte na namesti vzdialenost medzi ludmi jak v nemecku.chore uplne chore,ale niektore ovce to stale zeru,ako cerstve seno.

  3. Ludia .musí Vás niekto kontrolovať a pokutovať!! inak by ste zdiveli ako zver a robili čo sa Vám zachce👮‍♂️ Tieto časy sa už skončili 👮‍♂️😷Na to sú tu (Vy)volený a nie plebs🤦‍♂️🤣

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články