Opatrenia polície počas Silvestra a Nového roka

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR  |MM|  Polícia počas najbližších dní posilní výkon služby. Policajti budú zaradení podľa potreby, vývoja situácie a aj na základe platných protipandemických opatrení.

 

Viac policajtov bude dohliadať na verejný poriadok, na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, ďalší budú kontrolovať dodržiavanie platných protipandemických opatrení, ako napríklad povinnosť nosiť respirátor, zákaz vychádzania, zákaz otvorenia prevádzok a podobne.

V prípade zistenia porušení budú policajti postupovať štandardným spôsobom, každý prípad posúdia individuálne, následne uložia pokutu na mieste v blokovom konaní, prípadne postúpia na príslušný regionálny úrad verejného zdravotníctva.

 

Tento týždeň (27. – 30. 12.2021) takmer 8 630 policajtov skontrolovalo 25 108 osôb, zistili 653 priestupkov a deliktov súvisiacich s porušením protipandemických opatrení (lekárom stanovená karanténa, zákaz otvorenia prevádzok, zákaz vychádzania, povinnosť prekrytia dýchacích ciest).

 

Ďakujeme, že ste zodpovední, dávajte na seba pozor.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Chodte do péčka… niekto si vála vajcia v ománe a poddaným bránite ist pozriet rodinu do ČR

  2. uz ste trapny s vasimi jebnutymi opatreniami,fizly zoberte metre a merajte na namesti vzdialenost medzi ludmi jak v nemecku.chore uplne chore,ale niektore ovce to stale zeru,ako cerstve seno.

  3. Ludia .musí Vás niekto kontrolovať a pokutovať!! inak by ste zdiveli ako zver a robili čo sa Vám zachce👮‍♂️ Tieto časy sa už skončili 👮‍♂️😷Na to sú tu (Vy)volený a nie plebs🤦‍♂️🤣

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -