Zahlasujte za projekt skautov a pomôžte im tak pokračovať vo zveľaďovaní Nábrežia Garbiarska

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Počas posledného roka seredskí skauti odviedli na nábreží kus práce. Zarastený kút nášho mesta sa postupne premenil na miesto, kde sa dá oddýchnuť si, poprechádzať sa, či opekať si s priateľmi. V novom roku plánujú ešte doplniť altánok, húpačku a lavičky. Podporte ich jednoduchým zahlasovaním za projekt Oddychová zóna nábrežie Garbiarska – zlepšenie dostupnosti lokality, aby mohli získať financie z Trnavského samosprávneho kraja na pokračovanie v úpravách tohto verejného priestoru a doplniť chýbajúce prepojenie vybudovaných chodníkov s cyklotrasou vedúcou po hrádzi.

Hlasovať sa dá minimálne za tri projekty na stránke https://tvorimekraj.trnava-vuc.sk/ Máte teda možnosť podporiť všetky tri prihlásené projekty týkajúce sa nášho mesta a okolia.

P .S.

Ak sa pôjdete prejsť, môžete so sebou priniesť trochu slnečnicových semienok do kŕmidla pre vtáčiky. Budú určite vďačné, ak im takto pomôžete prežiť zimu.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Malo by tam mesto dať kameru, posledné dni sa tam zhromažďujú sopliaci…aby to do leta vôbec vydržalo

  2. Ja by som tam dal rotačnú kam a natočil do vežiakov do okien, snáď by sa tam dáka dievka našla čo by šla vešať záclony 😂

  3. Tie prasata, ktore tam na zaciatku chodnika k oddychovej zone nechali pohodenych 5 flias od sampusu, by si ich mohli po sebe upratat. Kos je nedaleko. Pripadne nech tam poslu svoje matere, aby to po nich upratali, ked su tak zvyknuti z domu. Sedlac jedna.

  4. policajti by to tam mali sledovat kazdy vecer sa tam schadza banda vyrostkov o chvilu to vsetko znicia co tam skauti budovali cele leto a jesen a potom by sme chceli mat nieco v meste ved tu nic nevydrzi

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články