PROSBA O FINANČNÚ POMOC

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Vianočné sviatky žiaľ nie sú len o šťastí, rodinnej pohode, množstve darčekov, či radostiach pri vianočnom stromčeku. Stále je medzi nami veľa ľudí, pre ktorých jediným a tým najvytúženejším darčekom by bolo – zdravie.

Keď sme zdraví, ani len si neuvedomujeme, aké bohatstvo máme a ako veľmi by sme si ho mali vážiť, strážiť a aj užívať. Nie trvale tomu z pravidla tak bude.

Nielen vek, ale aj miesto kde žijeme, pracujeme a spôsob života významne vplývajú na to, či a ako dlho budeme zdraví. Veľa vecí (životné prostredie) jedinec veľmi výrazne neovplyvní a tak sa stále častejšie stáva, že človek pracujúci po celý život namiesto užívania si zaslúženého dôchodku hneď po jeho dosiahnutí, vymenia svoje pracovisko za čakárne u lekárov a nemocničné izby.

Nie, teraz nebudeme rozoberať náš zdravotný systém, úroveň zdravotníctva a to, kto sa na ňom skutočne nabalil. Teraz je potrebná pomoc tým, ktorí po celý život do systému platili a dnes ich blízky musia prosiť o pomoc. Tam, kde mala byť automatická a bezodkladná…

Slušní ľudia nás oslovili a my radi uverejňujeme:

PROSBA O FINANČNÚ POMOC🙏
Milí priatelia, chcem Vás veľmi pekne poprosiť o finančnú pomoc pre rodinu sestrinej kolegynky Evky – tu jej jej prosba:
„Veľmi pekne by sme Vás chceli poprosiť o finančnú pomoc v našej situácii. Manželovi, čerstvému dôchodcovi, diagnostikovali rakovinu pľúc. Absolvoval už niekoľko chemoterapii, zatiaľ bez výraznejšieho úspechu. Snaha o tzv. genetickú liečbu bola neúspešná, nebol vhodným kandidátom. Lekárka ako najvhodnejšie riešenie vidí liečbu liekom Keytruda, ktorý však podlieha schváleniu revíznou lekárkou. Prvá naša žiadosť bola zamietnutá, lekárka sa bude odvolávať. No keďže čas beží, rozhodla sa začať liečbu , hoci zatiaľ na plnú úhradu. Jedna dávka podávaná 1x mesačne stoji 2947,06€. Nakoľko sama pracujem za minimálnu mzdu, je pre nás tato čiastka príliš vysoká. Preto Vás touto cestou oslovujeme s prosbou o akúkoľvek aspoň malú finančnú čiastku, keďže prvú dávku liečby musíme zaplatiť sami a stále nie je isté, ako to bude s ďalšou liečbou, či odvolanie lekárky niečo zaváži…. Veľká vďaka vopred, nech Vám to Pán Boh odplatí… Eva
Prikladáme číslo účtu: SK47 0900 0000 0002 0249 3544
Ak by ste si nás chceli overiť, t.č. na mňa (Eva Strýčeková) : 0915 878 040 a na manžela (Milan Strýček) 0948 049 791. ĎAKUJEME“
Prosím, ak môžete, prispejte im akoukoľvek sumou, lebo aj malými darmi to spoločne môžeme rýchlo vyskladať. 🙏
Zároveň Vás chcem poprosiť aj o zdieľanie tohto príspevku medzi vašimi známymi 😉
ĎAKUJEME. 🥰
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Na základe toho, že sa čoraz častejšie objavujú podvody rôzneho typu, ľudia sa snažia toho uchrániť a tak na opatrnosť ľudí doplácajú ľudia, ktorí pomoc potrebujú. Ale označovať ľudí, ktorí poskytnú pomoc označovať za blbov je nehoráznosť. Možno, keď pisateľ predchádzajúceho komentára raz bude potrebovať pomoc, sa blb nenájde aby mu túto pomoc poskytol, alebo nájde?

  2. pre „pre anonym“ …anonym napísal TT blb- ty nevieš že TT blb vravia pánovi ministrovi financií, bývalému premierovi Matovičovi ?!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -