Časť kaštieľa má novú strechu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Od 1. januára 2021 má mesto Sereď zastúpené primátorom Martinom Tomčányim podpísanú zmluvu so spoločnosťou GODY GROUP s.r.o. so sídlom v Seredi, Orechová 4790/8 na prenájom severnej časti západného krídla, vrátane zrúteného schodiska a suterénu.

Nový nájomca sa zaviazal zrenovovať a sprevádzkovať bývalú vináreň ako reštauráciu, priestory na poschodí chce využívať ako krátkodobé ubytovacie zariadenie, časť miestností bude slúžiť na školiace a kancelárske účely no a zrekonštruované by mali byť aj spomínané priestory v suteréne. Celkom ide o 1 381,7 m2. Nájom je dojednaný na dobu určitú do 31.12.2070.

Spoločnosť GODY GROUP s.r.o. už rok intenzívne pracuje na rekonštrukcii prenajatých priestorov. Nedávno bola ukončená obnova strechy nad nižšou časťou západného krídla kaštieľa. Súkromnému investorovi sa podarilo opraviť krov, kompletne vymeniť latovanie a krytinu v najpoškodenejšej časti strechy. „Ďakujeme za jeho odhodlanie a elán a tiež za spoluprácu pri prijímaní odborných rád pri riešení problémov. Prajeme nájomcovi veľa energie pri projekte obnovy kaštieľa. Tešíme sa a dúfame v oživenie prenajatej časti kaštieľa v dohľadnom čase, „ informuje OZ Vodný Hrad na sociálnej sieti.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články