„Stačí aplikovat jednoduché počty. Vzdělání se přeceňuje…“

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Aj vy ste sa už na sociálnej sieti stretli indivíduom síce majúcim schopnosť písať, no s absenciou logického rozmýšľania a tak trochu (niekedy hodne) aj rozumu?

Zábavní sú najmä tí jedinci, ktorí s minimálnymi matematickými vedomosťami začnú zložito počítať (v obľube to majú hrubé krky fandiace hlavne extrémistom) náročné počty a namiesto reálneho zhodnotenia svojich šancí, sa verejne strápnia pri tých najelementárnejších veciach radiacich sa k všeobecnému prehľadu.

Ozaj, koľko má hodina minút? Dnes prezentovaný chudáčik asi svoju pani učiteľku nepotešil…

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym 22. decembra 2021, 18:59 Teba tiez muza zmyslu pre humor nasiroko obehla.Poznam vysokoškoláka čo počíta zakladnú matiku na kalkulačke.napr. 20×30

  2. Anonym 22. decembra 2021, 20:06. nemám vysokú školu a z matiky som mal 4 .ale počitam bez kalkulačky.U nas v krčme sme mali mladeho čo počital 8 piv po 10sk na kalkulačke.Ked som bol fagan a nakupoval som za komunistov (ceny boli na každom výrobku) kým som prišiel k pokladni už som to mal spočítane

  3. Ja myslim ze v tomto videu su trošku inaksie počty a nikto tomu nevenuje pozornosť ale vojnovy konflikt je naspadnutie. A Slovensko vdaka politike tejto vlady bude vtiahnute do tejto vojny.

    https://

  4. Ludia nevidia zmysel vzdelania. Kazdy co chce robit v Alze musi na pohovore vyriesit trojclenku a je jedno na aku poziciu nastupuje. To je filter aby sa tam nesrali cele dni s tupcami blbcami odborarmi a teoretikmi.

  5. Trojčlenku? Nie každý chce byť manažér…stačí otázka a na výber 3 odpovede, napríklad, čo vidíte na obrázku a) trojuholník b)kruh c)štvorec a po dvojhodinovom nábore vyberieš jedného dvoch.

  6. ludia stracaju zaujem o vzdelanie aj preto, lebo na kazdu otazku nam zodpovie internet a hlavne gúgl do par sekund. Potom mame pocit neokonecnej mudrosti a verime vsetkemu co najdeme

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články