PRÁVE TERAZ: Hasiči likvidujú požiar chatky v Šintave – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Šintava/ Na základe informácií čitateľa SOL práve v týchto chvíľach likvidujú hasiči požiar chatky v Šintave v oblasti ulice Nad Váhom.

Bližšie informácie nateraz o požiari nemáme a prinesieme ich po ich overení u HaZZ.

Ďakujeme čitateľovi Ondrejovi za fotografie.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR HaZZ Trnava:

Požiar prístavby záhradnej chatky v Šintave

Dňa 22. decembra 2021 po 22. hodine bol spozorovaný požiar chatky v obci Šintava, okres Galanta. Štvorčlenná jednotka z hasičskej stanice v Seredi vykonala výjazd na nahlásené miesto udalosti. Avšak príjazd hasičskou technikou bol skomplikovaný neprístupnou cestou pre nákladné vozidlá. Po vykonanom prieskume bolo zistené, že požiar úplne zachvátil prístavbu – sklad náradia, následkom čoho sa strecha prepadla. Hasiči pomocou jedného C prúdu a jednoduchých hasiacich prostriedkov zasahovali z miesta od požiaru vzdialeného približne 60 metrov. Z prístavby bola vynesená 2-kilová fľaša propán-butánu, ktorá bola následne na voľnom priestranstve ochladzovaná. Následkom požiaru vznikla nezistenému majiteľovi prístavby priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 3 500- €.

 

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Pán Majko, tam by to bolo aj na samostatnú reportáž. Na jednej strane slušní záhradkári, čo si zveľaďujú svoje chatky a pozemky a na druhej strane špinavci, kurvy a fetky čo tam chodia za svojim zdrojom. Potom sa tam vyskytnú aj krádeže, poškodený majetok, osraté chodníky aj ihly. Požiar tam ale ešte nebol, ľutujem majiteľa. Dúfam že to je výnimka a náhoda.

  2. Anonym 23. decembra 2021, 9:16 – potrebujem kontakty na niektorych zahradkarov – samozrejme ze nebudu zverejnene.

    Je potrebne pocitat s tym, ze vzhladom na zhorsujucu sa situaciu urcitych skupin obavatelov, nebude sa to zlepsovat ani u ludi bez domova.

  3. V chatovej oblasti uz tie fetky a asociali nie su. Davnejsie tam bol zatah. Ostal tam iba bordel pri tej unimobunke

  4. Chlap už nebýva v tom kontajneri? Tam chodili za ním pre fet aj na autách aj na taxi. Aj kurvy tam bývali aj špinavci všelijakí.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -