Na konci dňa aj tak všetko stojí a padá na ľuďoch

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Spravodlivosť prináša aj takéto paradoxy:
1. Špeciálna prokuratúra dnes potešila informáciou, že podala obžalobu v kauze Očistec (Bödör, Gašpar a spol.). 180 strán obžalobného textu, desiatky tisíc strán vyšetrovacieho spisu…
2. A len o pár hodín na to vyšlo najavo, že prípad bude pojednávať sudca Truban -> ktorého povesť, ako to povedať slušne… patrí k tým horším na Špecializovanom trestnom súde. Nie náhodou je naňho podaný aj návrh na disciplinárne konanie.
Môžme sa tu donekonečna vadiť o súdnych mapách, kde aké súdy zostanú a zaniknú, na konci dňa aj tak všetko stojí a padá na ľuďoch. Aj tá najlepšia reforma. Aj tá najkvalitnejšia obžaloba. Aj celá spravodlivosť.

Zdroj: FB

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Takže si musíme vymeniť všetkých ľudí, ktorí nam nevyhovuju a nerozhoduju podľa našich predstáv a predstáv médií za bnašich servilných a oddaných… Vid aj prípad Kočnera, kde bol ten človek (bez toho aby som sa toho chrapuna zastával( podľa médií či politikov odsúdený dávno vopred ako skončil proces na súde… Sudcov potom média rozniesli na franforce novinári ich navyše niekoľko týždnov dusili vo vlastnej šťave a za pomoci kadejakych samozvaných odborníkov na trestne pravo okydávali a dehonestovali..

 2. Naša spravodlivosť 22. decembra 2021, 10:17 – vymenit bolo potrebne policajtov, prokuratorov a sudcov, ktori sa spreneverili svojmu povolaniu, zakonu a zlozenemu slubu.

  V justici nesmie byt „nas clovek“, ale vylucne pravo a spravodlivost.

 3. Zmenky TV Markíza, bola ukážka ako brutálne fungovala korupcia v slovenskej justícii. Bola to kauza, ktorá nemám obdoby. Novinári od začiatku poukazovali na modus oberandi, pretože bol šialene primitívny a postavený len a len na korupcii sudkyne.

  Včera si dal niekto námahu porovnať právny základ rozhodnutia krajskej prokuratúry v Nitre v kauze chatárov s 15-timi podobnými konaniami na slovenských súdoch, ktoré už majú rozhodnutia a sú v rozpore s rozhodnutím prokuratúry.

  Ďalej si dal niekto námahu a zistil, že vyšetrovanie zastavil spolužiak Róberta Fica, podklady mu pripravoval majiteľ susedného poľovného revíru Bodora a kolegyňa prokurátorka dcéra Ľubomíra Jahnátka asi iba spravila cafe 🙂

  Držíme palce slovenskej justícii, polícii, prokuratúram, vláde a všetkým, ktorý sa snažia o to, aby sme sa s dejinami mafia SMER-SD nevysporiadali rovnako ako s dejinami HZDS.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -