Štefanská cyklojazda bude aj tento rok. Pridáte sa ?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

OZ Mám rád Cyklistiku /  Ani na konci roku 2021 nemôže chýbať tradičná Štefanská cyklojazda k vodnej nádrži Kráľová. Stačí sa dobre obliecť a dobrý pocit sa zaručene dostaví, veď nie je nič lepšieho ako pohyb na zdravom vzduchu a ešte k tomu počas sviatkov.

Vítaní sú všetci cyklisti bez rozdielu, mladí aj starší. Tempo bude pohodové a jazdu prispôsobíme aj pandemickým opatreniam.

Podujatia sa zúčastnia aj cyklisti z Galanty, Šale ale aj ostatných miest a obcí.

Stretávame sa v nedeľu 26.12 o 9:30 pri zadnej bráne veľkého parku v Seredi (bývalá Raketa).

Zoberte svojich blízkych, príbuzných aj známych, tešíme sa na vás.

- Inzercia -

 

zdroj: fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Hlavne sa počas jazdy chovajte slušnejšie ako tá skupina idiotov s logom AB Cyklo Sered. Po hlavnej ako strapec romskych dorastencov, ved cesta predsa patrí hlavne nesmrtelnym blbcom co neuznavaju fyzikalne zakony. No a na zatrubenie spravny cyklista reaguje prostredníkom a sprchou vulgarizmov. Že som si ja tú kameru nezapol, to by bola krásna reklama na FB. Nabudúce.

  2. Vizírá to na cajglový ficovský grupáčik ludzí NÁM SA NIŠT NEMÓŽE STAT. Ale stane. Volado volačo chycí a poradatel ma od neho zalobu na krku. Poradal ma penážky na súdne pre.

  3. AB fanda…a budeš si chcieť so mnou vymienať videá, no to určite. Mne je ukradnuté ako jazdí tvoja partnerka v sprche. Podstatné je, či je schopná pochopiť, že na ceste jej pri kolízii s motorovým vozidlom nepomôže ani ten najnovší zákon o buzerovaní vodičov ak ju zostrelí chmuľo ako tí na Čepenskej, A úprimne, v HU je absolutna prednosť chodcov a je to masaker. Vodiči ktorí nevytiahli svoje TDI-čka za hranice tu raz narobia poriadnu paseku. U nás to skúšame najskôr na cyklistoch a výsledok uvidíme možno v lete. Mrzí ma že si teda v tomto zmysle môj prvý príspevok nepochopil.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články