Štefanská cyklojazda bude aj tento rok. Pridáte sa ?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

OZ Mám rád Cyklistiku /  Ani na konci roku 2021 nemôže chýbať tradičná Štefanská cyklojazda k vodnej nádrži Kráľová. Stačí sa dobre obliecť a dobrý pocit sa zaručene dostaví, veď nie je nič lepšieho ako pohyb na zdravom vzduchu a ešte k tomu počas sviatkov.

Vítaní sú všetci cyklisti bez rozdielu, mladí aj starší. Tempo bude pohodové a jazdu prispôsobíme aj pandemickým opatreniam.

Podujatia sa zúčastnia aj cyklisti z Galanty, Šale ale aj ostatných miest a obcí.

Stretávame sa v nedeľu 26.12 o 9:30 pri zadnej bráne veľkého parku v Seredi (bývalá Raketa).

Zoberte svojich blízkych, príbuzných aj známych, tešíme sa na vás.

 

zdroj: fb

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Hlavne sa počas jazdy chovajte slušnejšie ako tá skupina idiotov s logom AB Cyklo Sered. Po hlavnej ako strapec romskych dorastencov, ved cesta predsa patrí hlavne nesmrtelnym blbcom co neuznavaju fyzikalne zakony. No a na zatrubenie spravny cyklista reaguje prostredníkom a sprchou vulgarizmov. Že som si ja tú kameru nezapol, to by bola krásna reklama na FB. Nabudúce.

  2. Vizírá to na cajglový ficovský grupáčik ludzí NÁM SA NIŠT NEMÓŽE STAT. Ale stane. Volado volačo chycí a poradatel ma od neho zalobu na krku. Poradal ma penážky na súdne pre.

  3. AB fanda…a budeš si chcieť so mnou vymienať videá, no to určite. Mne je ukradnuté ako jazdí tvoja partnerka v sprche. Podstatné je, či je schopná pochopiť, že na ceste jej pri kolízii s motorovým vozidlom nepomôže ani ten najnovší zákon o buzerovaní vodičov ak ju zostrelí chmuľo ako tí na Čepenskej, A úprimne, v HU je absolutna prednosť chodcov a je to masaker. Vodiči ktorí nevytiahli svoje TDI-čka za hranice tu raz narobia poriadnu paseku. U nás to skúšame najskôr na cyklistoch a výsledok uvidíme možno v lete. Mrzí ma že si teda v tomto zmysle môj prvý príspevok nepochopil.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -