AKTUÁLNE: Polícia zadržala Róberta Fica

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Asi pred hodinou polícia zadržala a priamo z pripravovaného protestu v služobnom aute odviezla poslanca NR SR  Róberta Fica.

Pred nasadnutím do vozidla polície sa podľa medializovaných informácií na Aktuality.sk  Fico vyjadril:  „Takto vyzerá demokracia v priamom prenose. Chceli sme urobiť pokojný protest cez Bratislavu a pozrite sa na to.“ Dodal, že je to podľa neho nevídané a výsledok Matovičovho vládnutia.

R.Fico mal protest zvolať a vyzerá to tak, že práve sme svedkami stavu, kedy zákon konečne začína platiť pre všetkých a bez výnimiek.

Je dôležité pripomenúť stav, v akom sa krajina nachádza a R.Fico na medializovaných fotografiách vo vozidle PZ sedí bez ochranného respirátora.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Čo tam po ňom, patrí k Brhelovi, Kočnerovi, Širokému, Bašternákovi, Bodorovi, nech ho dajú k nim. Iba nim odvádzajú pozornosť od aktuálnych problémov slovenska. Ľudia kašlite na neho a dajte sa očkovať, chránte svoje zdravie a slovenské zdravotníctvo, majte rozum.

  2. Ten debilcek sa znizil takouto formou sa prezentovat , treba ho dat k svojim do Leopoldova aj zo svojim teplim pobocnikom

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články