Vianočný bazárik 2021 v ZŠ Jana Amosa Komenského

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V dňoch 10.12.2021 (piatok) a 14.12.2021 (utorok) ožila v priestoroch ŠKD  vianočná atmosféra, ktorá prilákala žiakov našej školy v sprievode vyučujúcich a triednych učiteľov, ktorí sa stali súčasťou prvého ročníku Vianočného bazáriku ZŠ J. A. Komenského. Návštevníkov čakali nádherné výrobky z dielne našich šikovných žiakov, asistentiek, vychovávateliek a vyučujúcich. Práve ich kúpou sa nám podarilo vyzbierať nádherných 707 eur, ktoré poputujú na dobročinnú činnosť, o ktorej Vás budeme v nedohľadne informovať.

Vianočné sviatky však nie sú len o dobrých skutkoch, ale hlavne o čase strávenom s tými najbližšími. Z toho dôvodu mali žiaci možnosť stráviť tieto chvíle v kruhu triedneho kolektívu a spoločne sa zapojiť do tímových hier. Bolo úžasné sledovať ako na prvý pohľad rozmanitý kolektív detí, či malých ľudí, odrazu ťahal za jeden koniec, ako jedna veľká rodina. A keďže v každej súťaži existuje len jedno prvé miesto, radi by sme spomenuli najtímovejšiu triedu. Za prvý stupeň získali v tímových aktivitách najviac bodov žiaci 3.B. triedy.  Za druhý stupeň žiaci 8.C triedy.

Tímový duch sa ukázal nielen počas konkrétnych aktivít, ale podpísal sa aj na výzdobe triedy, ktorú si mohli žiaci navzájom ohodnotiť. Víťazmi za najkrajšie vyzdobené triedy v rámci jednotlivých kategóriách sa stali za prvý stupeň trieda 4.B, za druhý stupeň trieda 7.C. Najkrajšie vyzdobenou triedou v ŠKD bol zvolený III. oddiel (2.A+2.B).

Výhercom gratulujeme a všetkým zúčastneným zo srdca ďakujeme. V neposlednej rade aj našim kuchárkam, ktoré pre žiakov pripravili úžasný vianočný punč.

Pevne veríme, že tohtoročný Vianočný bazárik nezostane zabudnutý, ale stane sa školskou tradíciou. Lebo niekedy na prvý pohľad malá pomoc dokáže niekomu druhému úplne zmeniť život!

Mgr. Marcela Báťová

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články