Nárast čísel rozhodne nepotešil. Rapídne pribudlo nehôd s alkoholom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti Trnavského kraja vykonali za uplynulý týždeň celkovo:

 

3783 dychových skúšok (+353)

 

Z tohto množstva bolo:

 

27 s pozitívnym výsledkom (+5)

15 vodičov (+5)

12 cyklistov (0)

8 (+6) vodičov sa dopustilo prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

 

Policajti na cestách počas 48. týždňa zaevidovali 45 (+7) škodových udalostí a 31 (+5) dopravných nehôd. Uplynulý týždeň zahynuli na našich cestách 2 (+1) osoby, z ktorých ani jedna nebola vinníkom nehody. V okrese Trnava svojim zranenia podľahla 41 ročná spolujazdkyňa z auta, ktoré zišlo z cesty a narazilo do stromu. V okrese Galanta neprežil zrážku s autom 73 ročný cyklista. 3 (+2) osoby utrpeli pri zrážkach ťažké zranenia a 13 (+6) osôb sa zranilo ľahko. 6 (+5) dopravných nehôd spôsobili vodiči pod vplyvom alkoholu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články