Povinné očkovanie na Slovensku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Z histórie vidíme, že zavedenie povinného očkovania nikdy nesúviselo s politickým zriadením.

Povinné očkovanie fungovalo v monarchii, demokracii aj v totalitnom režime.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. SOL vám ide karta💲 vidím že aj vám niečo cvrnklo za propagáciu „dobrovoľného očkovania“💲

 2. Očkovalo sa overenými vakcínami,nie ako tento hnoj,čo do vás napichajú a nakoniec ten covid aj tak dostanete.

 3. Sama propaganda a hnus. Uz sa tu tie clanky nedaju ani čítať.
  Co tak skusit taketo nieco zo zivota cloveka.

  https:/

 4. Riaditeľ pohrebnej služby tých mŕtvych pitval, keď vie na čo zomreli? Nie je ti to čudné? Ale tebe asi nie, keď si už tú svoju mysl otevrel.

 5. Nepitval ale zaznam o príčine umrtia cez neho urcite idu. Aby vedel v akom rezime opatreni bude prebiehat pohreb. Ale to debil ako ty nevie ale zato vies spochybnovat a čudná mi je len tvoja hlupost.

 6. Snáď to prejde a všetci tí hlúpučkí hrdinovia odmietajúci pekne napochodujú a bude pokoj.

 7. Pokoj bude,ked ty odtálto odpochoduješ ty matelkova ovečka.A my sme SEREDANY a né seredčani

 8. Očúvaj ty debilko seredany, keby sa očkovali iba matelkove ovečky, tak by bolo zaočkočkaných 8% dospelých a nie 60. Nejako ti to nesedí ty kokotlebova ovca. A ty 22:46 sa zobuď a pozri koľko tu zomiera ľudí na covid, ale ty radšej veríš nejakému bludárovi s jeho fiktívnou vymyslenou subjektívnou štatistikou.

 9. Poslanec a poslankyna z OLANO,šírili neoverenú informáciu,ktorá sa týkala údajnej 500 eurovej odmene za očkovanie v Rakúsku,v skutočnosti to bol návrh opozičnej poslankyne,ktorú parlament zamietol…

 10. Očkovanie proti tuberkulóze bolo 1.1.2012 zrušené. Všetky tieto očkovania sa absolvujú raz za niekoľko rokov. Nie 4x za rok.

 11. Marek 13. decembra 2021, 18:30.Očkuje sa len 2 dávkami.To dalšie je podávanie BOOSTEROV.Tak to nedramatizuj 🤣😷😁

 12. Hrozne svedectva 13. decembra 2021, 19:30 – prestan s tym zasvinovanim diskusie dezinformaciami !!

  Bohuš 13. decembra 2021, 19:49 – nie ze SOL zmaze, dezinformacie by mali byt mazane u ich zdroja.

  Som za zverejnovanie faktov, pravdy a diskusii. Nie nezmyslov, ktore su sirene na celom svete neskutocnou rychlostou.

 13. Bohuš 14. decembra 2021, 17:31 – nebol som na mieste, s nikym som nehovoril, preto len svoj nazor.

  Pri takomto diani niet dobrych rieseni. Vzhladom na stav (opatrenia) a s tym suvisiace nariadenia, policia nemohla NEkonat.

  Myslim si, ze problem nie je v sucasnej vlade, aje ked toho posrali viac ako dost. Toto je problem dlhodoby a to hlavne poslednych dvadsat rokov.

  Prave vlady pocas dvoch dekad nepoznali ziadne proticovidove opatrenia, ekonomika bola na mimoriadnom vzostupe a vysledok je – zdravotnictvo, skolstvo, policia, prokuratura, justicia, ale aj zeleznice, mosty, cesty a vlastne cely stat je v troskach.

  Ludia sa naucili zit s korupciou, tolerovat porusovanie zakonov a ich ignorovanie dokonca verejne schvaluju.

  Policia mohla aj nekonat, no to by bol precedens – ked mozu jedni, preco nemozu ini?

  Problemy su v mysleni ludi a absencii moralky a etiky.

 14. Ako vieš čo je pravda? Som bežný konzument tejto doby! Kúpim v obchode mäso a 1/3 je z toho voda…

 15. Ako vieš čo je pravda? Som bežný konzument tejto doby! Kúpim v obchode mäso a 1/3 je z toho voda…

 16. Ako vieš čo je pravda? Som bežný konzument tejto doby! Kúpim v obchode mäso a 1/3 je z toho voda…

 17. Konecne sa narod prebudza. Vsade okolo demonstracie jak hrom. Len na sk skoro nic. Traba sa lepsie zorganizovat lebo inak to nema sancu na uspech. Lebo inak to dopadne tak ako teraz, zachranari za dobrotu na žebrotu. Myslím ze dojde na psa mraz a aj na kolaborujuce media.

 18. Poniektorí sú tým „očkovaním“ doslova posadnutí. Keby som náhodou objavil liek na covid,tak určite sa mi do 24.hodín stane nejaká smrteľná nehoda,že ? A bolo by po lieku. Treba predsa predávať gebuzinu zvanú vakcína,že ?

 19. Keby si ty nieco zmysluplne objavil bol by to zazrak a babky by sa chodili na teba pozerat jak do Lurd.

 20. To je neuveriteľné akú mali židojaštery ako Gates, Soros, Radičová, Matovič atd moc aj v minulom režime keď sa im podarilo presadiť business pharma firiem a zaviesť tolko povinných očkovaní…zaujímavé je aj to že niektoré zvládli zaviesť ešte predtým než sa narodili…neskutočný výkon..

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články