Informácie k fungovaniu prímestskej autobusovej dopravy v Trnavskom kraji

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

TT SK  |MM|  Dovoľujeme si Vás informovať, že z dôvodu prechodu žiakov II. stupňa základných škôl a stredných škôl na dištančnú výučbu z rozhodnutia vlády SR, prechádzajú zmluvní dopravcovia župy – ARRIVA Trnava, SAD Dunajská Streda a SKAND Skalica – od pondelka 13. decembra 2021 až do odvolania na prázdninový režim fungovania prímestskej autobusovej dopravy s posilovými spojmi.

 

Pripomíname, že od nedele 12. decembra 2021 vstúpia do platnosti nové cestovné poriadky, ktoré sú zverejnené na webových stránkach dopravcov ARRIVA Trnava, SAD Dunajská StredaSKAND Skalica. V tejto súvislosti dôjde aj k zmene názvov vybraných zastávok, ktoré obsluhujú dopravcovia ARRIVA Trnava a SAD Dunajská Streda.

Ich prehľad je uvedený v prílohách:

Zmena názvu zastávok SAD DS

Zmena názvu zastávok ARRIVA

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -