Cesta medzi Vinohradmi nad Váhom a Bojničkami je pre kamiónovú dopravu UZAVRETÁ !

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Buďte opatrní, počet nehôd na cestách sa neustále zvyšuje.

Polícia uzavrela pre kamiónovú dopravu cestu II/507 medzi obcami Vinohrady nad Váhom (okr.GA) a Bojničky (okr.HC), z dôvodu nepriaznivej situácie na ceste.

Policajti sú na mieste, regulujú dopravu a vozidlá s dĺžkou nad 10 m odkláňajú na obchádzkovú trasu smerom na Nitru a obec Kľačany.

Žiadame vodičov, aby dodržiavali pokyny polície a ak je to možné, aby sa danému úseku cesty vyhli a zvolili radšej inú trasu.

Zároveň ďakujeme obyvateľom obce Vinohrady nad Váhom za ich ochotu pomôcť. Pomocou vlastnej techniky dostali skrížený kamión späť na cestu.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Medzi Vinohradmi a Bojničkami je medzi Vinohradmi a Dvornikni alebo medzi Dvorníkmi a Bojničkami? Či presnejšie sa nedá?

  2. Tie články ktoré tú špecifikoval diskutér “Tupelo” nepridáva pán redaktor M.M. ale automat

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -