Dušičkový zlodej úradoval v Hlohovci. Počas sviatkov sa vlámal do drogérie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Rúško na tvári síce mal, ale krádež v zatvorenej predajni mu aj tak nikto neprepáči.

Policajti z Hlohovca zisťujú totožnosť muža, ktorý sa na prelome októbra a novembra vlámal do miestnej predajne drogérie. Cez uzamknuté zadné dvere sa násilím dostal do skladu a potom aj do priestoru kancelárie. Z riadne zamknutej skrinky zobral hotovosť a darčekové poukážky v rôznych hodnotách. Celkovo tak spoločnosti spôsobil škodu viac ako 600 eur.

Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže. V prípade dokázania viny môže, páchateľovi takéhoto skutku, hroziť väzenie až na 2 roky.

V prípade, ak ste muža na záberoch spoznali, alebo ste v noci, z 31.10.2021 na 01.11.2021, videli pohybovať sa podozrivú osobu v blízkosti Nitrianskej ulice v Hlohovci, zavolajte na bezplatné číslo 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články