Tomu sa hovorí maximálna drzosť. Rozvážal drogy s náramkom na nohe

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Scénu ako z akčného filmu zažili minulý týždeň obyvatelia obce Padáň. Policajti doslova naskákali na auto a zadržali dílera, ktorý v ňom rozvážal marihuanu a pervitín.

POLICAJTI CHYTILI DÍLERA V PODMIENKE

Kriminalisti z Dunajskej Stredy mali už dlhšiu dobu v hľadáčiku 32 ročného muža. Ten svoj osud spečatil minulý štvrtok, keď s monitorovacím náramkom na nohe rozvážal drogy „zákazníkom“. Auto Peugeot 508, v ktorom sa viezol, šoféroval jeho známy. Okrem nich sa v ňom nachádzali ďalšie 3 osoby, z toho jedno iba 2 ročné dieťa. Vodič auta netušil, že ho policajti sledujú a po okresných cestách si to valil rýchlosťou takmer 150 km/h. Zastavili v obci Padáň a pri čakaní na zákazníka ich prekvapili kriminalisti. Z auta sa 32 ročnému mužovi, napriek policajným výzvam, nechcelo a kládol pasívny odpor. Policajti vykonali služobný zákrok a muža násilím z auta vytiahli.

Kriminalisti našli pri prehliadke vozidla viacero zatavených striekačiek s bielou kryštalickou látkou, sklenenú fajku a vrecko so zelenou sušinou. Policajti vykonali u muža v mieste jeho trvalého pobytu domovú prehliadku, pri ktorej našli ďalšie predmety súvisiace s drogovou trestnou činnosťou. Všetky zaistená veci boli zaslané na expertízu, ktorá potvrdila, že sa jednalo o omamné a psychotropné látky. Časť vyhodnoteného materiálu stačila, aby si vec prevzal krajský vyšetrovateľ.

Vyšetrovateľka mladého recidivistu obvinila z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Vzhľadom k tomu, že už bol v minulosti za drogy právoplatne odsúdený a doteraz bol v podmienke, môže mu hroziť trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov. Muž je stíhaný väzobne.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Treba sa opýtať pána sudcu prečo považoval podmienečný trest za dostatočný vzhľadom na jeho minulosť.

  2. Takýmto dávajú náramky,hamba !!!!!Môj muž dostal 8 rokov zato že sa iba bránil a nikoho nezabil a náramok mu nedali a ešte ho vysmiali…. čo je toto za spravodlivosť????

  3. Sú štáty kde drogových dýlerov zastrelia na mieste činu v rámci humanizácie vezenskej služby. Už aby to urobili aj u nás a ich služby by zdraželi.

  4. pre K 7. decembra 2021, 22:29, presne tak je to odpad spolocnosti, naco to este zivit v base

  5. Za piko náramok na nohu, za konopné maste 20 rokov a prepadnutie majetku. Čítať to v knihe a príbeh by bol vsadený v oblasti južnej Ameriky tak sa smejem.. apropo to čo musí byť za dementa dilovat s gps na nohe 🤦

  6. Pikot, keď niekto nedokáže legálne zarábať, musí sa venovať nelegálnym kšeftom aj s GPS na nohe. To nevymyslíš, to je život. 🙂

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -