Takúto pomoc by si radšej odpustil. Takmer za jazdy musel vyskočiť z auta

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Celý prípad skončil na polícii a trnavský vyšetrovateľ obvinil 30 ročného muža zo zločinu lúpeže.

Takzvaný pomocník sa ponúkol vodičovi na diaľnici D1, že mu pomôže s pokazeným autom. 36 ročnému mužovi sa kúsok pred križovatkou Trnava, pokazilo za jazdy auto Škoda Octavia. Jeho zúfalú situáciu si všimlo okoloidúce auto, ktoré mu ponúklo pomoc. Jeden z posádky pripevnil lano a druhý nastúpil s vodičom na sedadlo spolujazdca. Počas jazdy začal „pomocník“ s mužom vyjednávať o cene za odťah. Najskôr mu dal 50 eur. To nestačilo a začal na muža počas jazdy vykrikovať a žiadať ďalšie . Aby mal pokoj, podal mu ďalších 100 eur. Vzápätí mu mal priložiť neznámy predmet pod rebrá a vyhrážať sa mu ujmou na živote a zdraví. Našťastie sa premávka na diaľnici spomalila a vodič musel náhle pribrzdiť. Ešte z takmer idúceho auta sa mu podarilo vyskočiť a ukryť za odstavené auto diaľničnej patroly. Spolujazdec sa za ním rozbehol, kričal na neho nech sa okamžite vráti do auta, no to sa už nestalo. Obvinený  muž nakoniec odpojil jeho auta z lana a odišiel preč.

Trnavskí kriminalisti osoby stotožnili a podozrivého muža včera zadržali. Vyšetrovateľ ho obvinil a zároveň spracoval podnet, aby bol stíhaný vo väzbe. Do rozhodnutia súdu zostáva v cele policajného zaistenia.

 

POZOR,NEJDE O OJEDINELÝ PRÍPAD

Upozorňujeme vodičov, aby aj v takýchto situáciách mysleli v prvom rade na svoju bezpečnosť. Už v minulosti sme riešili prípady, keď namiesto pomoci sa dostali vodiči ešte do väčších problémov.

V prípade poruchy na diaľnici je vodičom k dispozícii nontop SOS CENTRUM 0800 100 007 a diaľničná patrola. Ak si neviete dať rady, zavolajte na číslo 158. Zároveň apelujeme na ľudí, aby boli obozretní. Osoby môžu aj predstierať poruchu a potom vás okradnú.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. šak to poznáte ze života Trnava je malý rím samá kurva samý kmín neidzte tam prosím vás okradnú vás jak nás

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články