Ukrývajú sa pred spravodlivým trestom: Medzi najhľadanejšími zločincami v Európe sú aj Slováci

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM|  Europol a ENFAST začínajú kampaň EU Most Wanted.
Niektorí z najhľadanejších zločincov Európy sú dlhodobo na úteku. Darí sa im ujsť pred orgánmi činnými v trestnom konaní už dlhé roky. Niektorí z nich môžu v súčasnosti žiť aj relatívne obyčajným životom, no s čiernou kriminálnou minulosťou, ktorú zúfalo skrývajú.

AJ SLOVÁCI SÚ MEDZI HĽADANÝMI

V zozname nájdete aj hľadaného Karola Mella, Romana Kučeru a Evu Zámečníkovú.

EUROPOL ŤA POTREBUJE

Páchatelia v tejto kampani sú všetci hľadaní za závažnú trestnú činnosť, akou je vražda, obchodovanie s omamnými látkami a obchodovanie s ľuďmi. Žiadame preto verejnosť, aby navštívila internetovú stránku We EU Most Wanted a pozreli si fotografie osôb na úteku a preverili, či niekoho z nich spoznávajú. Ak niekoho poznáte, môžete nás informovať anonymne prostredníctvom tejto internetovej stránky. Mohli by ste tak pomôcť orgánom činným v trestnom konaní chytiť osobu, ktorá je dlhodobo na úteku.

 

DOPOSIAĽ 110 OSÔB NA ÚTEKU ZATKNUTÝCH

Od začiatku spustenia tejto internetovej stránky v roku 2016, zaznamenávajú výročné kampane EU Most Wanted pokračujúci úspech. V minulom roku (2020), bolo zatknutých celkovo 16 osôb na úteku, päť z nich vďaka kampani. Spolu s tipmi od verejnosti sa aj páchatelia prihlásia sami v dôsledku zvýšenej informovanosti verejnosti, ktorú kampaň vytvára. Celkovo 110 osôb na úteku bolo zatknutých od roku 2016, pričom 41 z týchto zatknutí priamo súvisí s tipmi, ktoré prišli zo stránky EU Most Wanted.

Klikni na internetovú stránku EU Most Wanted a pomôž poskytnúť dôležité informácie:
https://eumostwanted.eu/hiding

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. A ČO MAL ROBIT MELLO ???? VED JEHO KOMPLICI ,, PROKURÁTORI HO PUSTILI A
    SUPER SUDCOVIA. SK. TAK TO VYUZIL VED POL REPUBLIKY A CELI ,,PPPARLAMENT OTOM VIE A JUSTICIA ??? TA TO VIE CELÁ , CELÁ , CELÁ !

  2. KUČERA ROMAN alias FERO BOL MÔJ KAMOŠ ALE NIE KOMPLIC ALE DRŽÍM MU PALCE 🤝🤝🤝🤝🤝👅👅👅

  3. Ozaj s Mellovcami som bol na vezbách poznám tohoto čo prežil a Pustili ho Sudcovia jeho najlepší ,kámoši ! 🤣🤣🤣🤣 Bastardi Zapredaný oni dobre vedia čo spravili a prečo

  4. …… preALLCAPONE
    Teba sa vyjadriť v tomto smere až ked vlastné deti nebudú u takýchto zákazníci…..osobne mi je ľúto rodín kde sú zákazníci u takýchto….šak čo by nepomohli alebo neprispeli….ved majú z čoho ….z rodín čo drú na takých ako pán K a podobne….celé zle a najsam top ked sa celá rodina robila ako podnikajú a je im dobre …tot celé skl

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články