Mikuláš dnes nezabudol ani na deti na seredských školách. Pozdravil aj tie, ktoré sa vyučujú z domu dištančne

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ J.A. Komenského / Dňa 6.12. 2021 nás v škole potešila vzácna návšteva – Mikuláš, sprevádzaný anjelom a dvoma čertami. Mikuláš mal celé doobedie plno práce, musel navštíviť všetky triedy.

Za básničky či pesničky obdaroval žiakov sladkou čokoládou, za ktorú ďakujeme Rade rodičov. Rovnako dobrou náladou obohatil aj deti doma, ktoré sa vyučujú dištančne. Najväčšiu radosť z návštevy mali však žiaci prvého stupňa, aj keď sa niektorí trochu báli čertov, no všetko dobre dopadlo.

Nezabudol ani na naše tety kuchárky. Prekvapil ich v priestoroch školskej kuchyne kde okrem obeda piekli pre žiakov sladké a voňavé medovníčky. Prítomnosť Mikuláša vytvorila príjemnú predvianočnú atmosféru, dôkazom čoho boli úsmevy detí, ale aj zamestnancov školy.

 

- Inzercia -

– – – – – – –

 

ZŠ Juraja Fándlyho /  Vážení rodičia, milí žiaci a priaznivci školy.
Je mi jasné, že vám moje články chýbajú ako esenciálny tovar v čase lockdownu (čítaj logdavn)  a preto to musím napraviť.

Zo strachu pred dištančným vyučovaním nás Mikuláš (ani Dzurinda, ani Čermák ani Liptovský) ale Svätý, navštívil už v piatok 3.12. aby potešil aspoň tie deti, ktoré sa môžu učiť prezenčne. Spoločne so svojimi pomocníkmi anjelského a čertovského charakteru navštívil so sladkosťami najmä deťúrence na prvom stupni, ktoré zarecitovali krásne básničky alebo zaspievali pripravené pesničky pod vedením pani učiteľky. Aby sme aspoň trošku potešili aj žiakov online, vstúpili sme aj do virtuálnych hodín a snáď sme ich príjemne prekvapili. Starší žiaci už tak ochotne básničky nerecitovali, ich česť zachránila 8.A trieda, ktorá z pamäte vylovila Marínu a pod ostrozrakom pani učiteľky slovenského jazyka si aj oni vyslúžili svoju sladkú odmenu.

Ďakujem všetkým, najmä dievčatám z 9.B za pomoc pri organizácii, kolegom a našej Rade rodičov za sladkosti pre našich žiakov. Váš Mikuláš (S.H.)

 

 

 

zdroj: ZŠ J.A. Komenského Fb, ZŠ Juraja Fándlyho Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články