„Nemali ste tak okato kradnúť“, ako replika na des všemocného Košičana – „Všetkých nás pozatvárajú !“

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Ľudkovia zlatí, držte klobúk vlastníkovi Pellegríniho, obvinenému Petrovi Žigovi , aby jeho liebesbrif okúzlil krásou paragraf 363 u Maroša Žilinku rovnako, akou slastne vzdychajú vyťaté stromy Slovenska pri pohľade na katov topor v rukách jeho svokry. Či šušťanie desaťtisícov Feničana z Košíc do chamtivej tretej ruky bohyne spravodlivosti.
Generálny Hlásnik smajlíkov taktne mlčí a Pytliaci od Bodora tŕpnu ako horčica Trnku od Kočnera.
„Budeme vás chodiť budiť pred váš palác, aby ste sa konečne začali správať ako hlava suverénneho štátu SR a nie ako hovorkyňa Matoviča a cudzích záujmov,“ povedal šéf Smeru-SD.
Vartáš Fico hlási príchod „vyššej politickej kultúry“ naplnenej krutosťou socialistov, čo začala slovami adresovanými Pavlovi Paškovi :
„Nemali ste tak okato kradnúť“, ako replika na des všemocného Košičana – „Všetkých nás pozatvárajú ! – vyslovené po prehraných voľbách.
Krutosť, ktorá vzniká iba pri pohľade na vlastné utrpenie oligarchov, mafiánov, kriminálnikov a členov strany Smer jedna a Smer dva.
Krutosť vytrhnutého kríža i horiacich hraníc s telami odporcov, proletariát s túžbou po „krvavých revolúciách“ s mŕtvou slobodou a demokraciou i osud Tristana s Izoldou s túžbou po „znovuvpíjaní“ sa do chutí moci. Mafiánskej, takmer s obrazom baru v Dunajskej Strede.
Vartáš zabudol, čo priniesli hodiny odpočítavajúce čas prezidentovi Kováčovi, čas, kedy digitálne tikali strachom, či Mečiarova „Vivát Slovákia“ vstane „zmŕtvych“ štvrtýkrát a vzorom vyšetrovateľov z Bystrice opantá aj voliča, aby Ivan Lexa nezostal v cele dlhšie a nezačal spievať.
Vartáš zabudol na Zombie našej des vyvolávajúcej histórie, kde po prezidentskom paláci pochodovali Gardisti s nemeckým hákovým krížom, aby nahradili v rukách kňaza kríž svätý. V záujme mamonu.
Kde sivé uniformy „krvavých pästí“ odetých v sivých uniformách Ľudových milícií učili deti – pionierov, „ako zakrútiť krk odporcom“.
Vartáš Fico zabudol, ako pochoduje za odkaz Dubčeka v dojímavej atmosfére nového spojenca, fašistov Kotlebu a Mazureka, aby pokračovali vo svojich tradíciách.
Siatí smrtí, v záujme ich „vyššej kultúry“, kde oni znecitliveli voči utrpeniu iných.
Svet socialistov a fašistov poháňaný svojou vlastnou krutosťou nasmerovanou voči nám ostatným.
Vartáš Fico zabudol, že Hlásnik bol vyberaný , aby chránil životy a majetok ľudí. Že bol nielen Vartášom, ale aj hlásnikom, obecným sluhom a bubeníkom, strážnikom , zvonárom i hrobárom.
Vartáš Fico nemá odvahu pozrieť sa za svojou minulosťou „Veľkej Kirke“ a jej nápojov jedu, nápojov krutosti voči občanom krajiny.
Krajiny, ktorá vytrvalo žiada spravodlivosť, aby ukončila aj poslednú obecnú funkciu.
Hrobára.
Zdroj:FB

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Ďaľší psychopat. Slovač je zamorená v súčasnosti viac takýmito psychopaty, než kovidom

  2. Akademická otázka, čo chcel autor povedať? Ak vie, ako Slovensko dostat zo sračiek, môže to zverejniť. Treba otvorené napísať kto Slovensko riadi dnes.

  3. Chlape,pošli z pezinskej Cajly ešte jeden moták o nemovitostiach Matelkových poskupovaných od zločinca Marhuľu a o jeho super nápadoch pre ľudí z tej prázdnej zdedenej špajzy a víziu,že v ktorom desaťročí nejaká vláda dá dokopy štátne financie po najlepšej vláde zapísanej v Guinessovej knihe slovenských rekordov.

  4. Už zavádzajúca je fotografia Fica a v zrkadle je gorila.Vynaraju sa dve otázky.Alebo nie je pán Varga dobre informovany o kauze gorila,alebo je a potom neviem,čo teda si vybral takúto fotku.V oboch prípadoch to zavania s nehoraznym zavádzaním.Lebo mu musí byť jasné,že za gorilu sú zodpovední iní!

  5. Zbožňujem tie české výrazy v textoch – nemovitosti, hodne, zpravidla, jestli… Kam na to chodíte?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články