V obci sa takto jednoducho nejazdí. Ani na firemnom aute

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Majiteľov bratislavskej spoločnosti asi nepoteší pozdrav, ktorý im zašlú dopravní policajti z Galanty.

Policajná hliadka, počas vykonávania dohľadu nad dodržiavaním pravidiel cestnej premávky, totiž namerala vodiča na firemnom aute Mercedes-Benz. Krátko po obede letel cez obec Jelka až 106 km/h. Maximálnu povolenú rýchlosť tak prekročil o viac ako dvojnásobok. Uponáhľaného vodiča riešia formou tzv. objektívnej zodpovednosti a pokuta mu tak príde na adresu firmy.

Opätovne upozorňujeme vodičov, že aj keď majú silné autá, nesmú ignorovať predpisy na cestách. Maximálne povolené rýchlosti nie sú stanovené len tak zo srandy, ale majú skutočne význam. Najmä v mestách a obciach vám môže niekto v nečakanej chvíli vbehnúť do dráhy, či už chodec, cyklista alebo iný vodič. Vo vysokej rýchlosti už zareagovať nestihnete.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. stále dookola to isté, bez systémových opatrení, sem tam náhodou niekoho namerajú,; veď čo by sme chceli od amatérskej vlády!? V Česku dokážu inštalovať radary, ktoré obhospodaruje mestská polícia a inkasujú do radu, vo Francúzku merajú pre políciu aj súkromné spoločnosti len naši amatéri sa akosi nevedia rozhýbať a chrániť poctivých a zákon dodržujúcich vodičov. hlavne že ideme zatvárať za hoaxy…… to je veľmi dôležitá téma dňa; keď už áno, tak by to malo platiť aj na novinárov, no nie ?

  2. Mozno islo len odvoz zamestnanca na popoludnajsiu smenu z autobusovej zastavky lebo Covid a pristavaciu plochu pre tryskace v Jelke este nemaju. No nechceli by ste mat tiez takehoto starostliveho zamestnavatela?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -