Stromoradie pri Čepeňskom ramene

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

K. Kapustová RSVS J. Fándlyho Sereď /

Mesto Sereď skrýva veľa krásnych prírodných zákutí. Jedným z nich je oblasť v Strednom Čepeni, ktorú s obľubou vyhľadávajú za účelom rekreácie rodiny s deťmi, či majitelia štvornohých miláčikov.

Veríme, že táto oblasť bude ešte atraktívnejšia a aktívny oddych všetkých návštevníkov v prírode príjemnejší vďaka lipovému stromoradiu, ktoré na cestičke vedúcej k Čepeňskému ramenu pribudlo počas posledných jesenných dní. O výsadbu stromoradia sa pričinili členovia Sereďského Spolku včelárov Slovenska J. Fándlyho s aktívnou podporou a osobnou účasťou jedného zo spoluvlastníkov urbariátu p. Bardiovského.

Niektoré lipy sme adoptovali v rámci projektu „ADOPTUJ SI LIPU“ Mesta Sereď, zopár stromčekov sme dokúpili, aby stromoradie lemovalo ucelený úsek a už teraz sa tešíme na vôňu lipových kvetov, nezameniteľnú chuť lipového medu a liečivý lipový čas.

Ďakujeme Mestu Sereď za skvelý nápad v prospech tvorby životného prostredia a podporu nášho spolku, účastníkom za účasť na výsadbe a spoluvlastníkom urbariátu za súhlas s realizáciou lipovej aleje.

- Inzercia -

 

zdroj: seredskenovinky.sk

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Super,kiež by bolo viac takychto ludi v Seredi, ktorym zalezi na zivotnom prostredi a estetike krajiny..

  2. Najprv tam vozil sutinu ktorú zakryl štrkom z bagroviska a teraz sa hrá na spasiteľa zemegule a snaži sa nosiť zelené trenky ….

  3. To ako aj Bardiovský? Ach také čosi, ach také

    Možno to tam časom zmenia na stavené parcely a takto teraz začali s prípravou pozemkov.

  4. Mne sa to páči ,, len aby skurvený a strašne sprostý závistlivý a zákerný Slovak mu nepokradol zasadené stromky

  5. no aj to je možne lebo ja som minule zasadil do porodny dva duby 4 roky straré sadenice a išiel som ich po dvoch týždnoch pozrieť a niekto ich vykopal a s tičkami čo tam boli na oporu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články