Stromoradie pri Čepeňskom ramene

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

K. Kapustová RSVS J. Fándlyho Sereď /

Mesto Sereď skrýva veľa krásnych prírodných zákutí. Jedným z nich je oblasť v Strednom Čepeni, ktorú s obľubou vyhľadávajú za účelom rekreácie rodiny s deťmi, či majitelia štvornohých miláčikov.

Veríme, že táto oblasť bude ešte atraktívnejšia a aktívny oddych všetkých návštevníkov v prírode príjemnejší vďaka lipovému stromoradiu, ktoré na cestičke vedúcej k Čepeňskému ramenu pribudlo počas posledných jesenných dní. O výsadbu stromoradia sa pričinili členovia Sereďského Spolku včelárov Slovenska J. Fándlyho s aktívnou podporou a osobnou účasťou jedného zo spoluvlastníkov urbariátu p. Bardiovského.

Niektoré lipy sme adoptovali v rámci projektu „ADOPTUJ SI LIPU“ Mesta Sereď, zopár stromčekov sme dokúpili, aby stromoradie lemovalo ucelený úsek a už teraz sa tešíme na vôňu lipových kvetov, nezameniteľnú chuť lipového medu a liečivý lipový čas.

Ďakujeme Mestu Sereď za skvelý nápad v prospech tvorby životného prostredia a podporu nášho spolku, účastníkom za účasť na výsadbe a spoluvlastníkom urbariátu za súhlas s realizáciou lipovej aleje.

 

zdroj: seredskenovinky.sk

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Super,kiež by bolo viac takychto ludi v Seredi, ktorym zalezi na zivotnom prostredi a estetike krajiny..

  2. Najprv tam vozil sutinu ktorú zakryl štrkom z bagroviska a teraz sa hrá na spasiteľa zemegule a snaži sa nosiť zelené trenky ….

  3. To ako aj Bardiovský? Ach také čosi, ach také

    Možno to tam časom zmenia na stavené parcely a takto teraz začali s prípravou pozemkov.

  4. Mne sa to páči ,, len aby skurvený a strašne sprostý závistlivý a zákerný Slovak mu nepokradol zasadené stromky

  5. no aj to je možne lebo ja som minule zasadil do porodny dva duby 4 roky straré sadenice a išiel som ich po dvoch týždnoch pozrieť a niekto ich vykopal a s tičkami čo tam boli na oporu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -