Polícia naďalej rieši futbalových chuligánov a zisťuje ich totožnosť. Títo páni to na ihrisku riadne prehnali.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Trnavská polícia sa aj naďalej intenzívne zaoberá výtržnosťami fanúšikov, na futbalovom zápase medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava, ktorý sa odohral v polovici októbra.

Niekoľko minút po začatí zápasu začali postupne fanúšikovia oboch tímov vybiehať na hraciu plochu. Situácia sa vyostrila natoľko, že museli zasiahnuť policajní kukláči, ktorým sa dav podarilo zo štadióna vytlačiť. Krátko po služobnom zákroku polícia stotožnila a obvinila 11 fanúšikov Spartaka z prečinu výtržníctva spolupáchateľstvom.

Kriminalisti na základe kamerových záznamov vytipovali ďalšie osoby, ktoré sú podozrivé z výtržností počas zápasu. Podľa operatívnych informácií by malo ísť o prívržencov klubu Spartak Trnava.

Pokiaľ poznáte niektorého z mužov na fotkách, kontaktujte nás na bezplatnej linke 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na náš FB Polícia SR – Trnavský kraj. Aj vy môžete pomôcť zabrániť ďalším podobným výtržnostiam a nešportovému správaniu sa na našich štadiónoch.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
  1. Zastávaj sa ich, kokotko. Ak ti nevadí ich správanie, ale to čo ja napíšem, tak na mňa nereaguj.

  2. Treba ich zavrieť jak psov, debilov. Iné nič nepomôže. Je to lúza, odpad spoločnosti.

  3. Keď raz nedajbože bude na tvojom majetku či na tvojom zdraví niekym druhým, či skupinou ľudí pachany trestný čin, tak prosím hneď ako budeš posratý vytáčať číslo polície, aby ti rýchlo prišli na pomoc, použi pri rozhovore s políciou heslo A.C.A.B., aby vedeli, s kým majú dočinenia, hrdina.

  4. Nechaj ho, v živote sa nedokázal uplatniť, silný je len v partii. Život ho facká dosť.

  5. Som zvedavý, či týchto zmrdov vôbec postavia pred súd. Pravda, ak ich vôbec vypátrajú….

  6. je velka skoda,ze sa neuplatnuju zakony a zasahy z cias socializmu,samozrejme,ze nie vsetky,ak by tam boli iba traja policajti z ostrymi a nasupali im to do noh,kolien,tak ti smradi by pekne sedeli na sedadlach,len teraz by to bolo proti ludskym pravam,nuz tak sa budeme pozerat na boje ako v rimskej risi.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -