Súhrn očkovania v Trnavskom kraji od piatka do nedele. Dokopy bolo podaných 5 677 dávok vakcín

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

TT SK |MM|  Trnavský samosprávny kraj počas 26.-28. novembra 2021 očkoval vo všetkých siedmich okresných mestách kraja.

Vakcínu sme podávali v dvoch veľkokapacitných očkovacích centrách, a to v Dunajskej Strede a Trnave, výjazdovo sme očkovali v obchodných domoch Tesco v Hlohovci, Piešťanoch, Senici, v Trnave, na Základnej umeleckej škole v Skalici a v Mestskej športovej hale Galanta.

Dokopy bolo podaných 5.677 dávok vakcín Pfizer, Moderna a Janssen, registrovaným aj neregistrovaným záujemcom, vo veku od 12 rokov.

 

Piatok, 26. novembra 2021:

 • Trnava 125 dávok vakcíny Janssen
 • Piešťany 116 dávok vakcíny Janssen
 • Galanta 79 dávok vakcíny Janssen

 

Sobota 27.novembra 2021 

 • VKOC Trnava – 689 dávok vakcíny Moderna (1.dávka – 202 ľudí, 2.dávka – 33 ľudí, 3.dávka – 454 ľudí)
 • VKOC Trnava – 1.324 dávok vakcíny Pfizer (1.dávka – 138 ľudí, 2.dávka – 16 ľudí, 3.dávka- 1.170 ľudí)
 • VKOC Dunajská Streda 911 dávok vakcíny Pfizer (1.dávka – 139 ľudí, 2.dávka – 12 ľudí, 3.dávka – 760 ľudí) a 155 jednodávkovej vakcíny Janssen, tzn.: spolu 1.066 dávok vakcín
 • Galanta 110 dávok vakcíny Janssen
 • Hlohovec 131 dávok vakcíny Janssen
 • Piešťany 105 dávok vakcíny Janssen
 • Senica 105 dávok vakcíny Janssen
 • Skalica 150 dávok vakcíny Janssen
 • Trnava 168 dávok vakcíny Janssen

 

Nedeľa 28. novembra 2021

 • VKOC Trnava – 695 dávok vakcíny Pfizer (1.dávka – 89 ľudí, 2.dávka – 14 ľudí, 3.dávka – 592 ľudí) a 814 dávok vakcíny Janssen, tzn. spolu 1.509 dávok vakcín.

       

Za tieto dni bolo podaných 2.626 prvých dávok vakcín, 75 druhých dávok vakcín a tretiu dávku dostalo 2.976 ľudí.

O očkovaní počas najbližšieho víkendu budeme informovať na našich sociálnych sieťach a na webovej stránke www.trnava-vuc.sk .

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články