Nemáte ešte darček pre svoju polovičku? Ideálnu vôňu pre ňu ale i pre neho nájdete u nás v DT Parfémy

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Vaša predajňa pre zákazníkov nie je nová. Široký sortiment parfémov, dekoratívnej kozmetiky, čistiacich prostriedkov, sladkostí či kávy u Vás zákazníci nakupujú už piaty rok.

Áno, v priestoroch “Delta pasáže” v centre mesta na Námestí Slobody sme už takpovediac zabývaní skutočne piaty rok. Okrem pestrej ponuky parfémov u nás zákazník nájde široký výber čistiacich prostriedkov, pracích práškov a ďalšieho tovaru potrebného pre bežný chod domácnosti.

V čom vidíte výhodu Vašej predajne pre zákazníkov?

Naši zákazníci ocenia najmä polohu predajne. Je situovaná skutočne v centre mesta, kde je možné bezproblémové parkovanie iba niekoľko metrov od vstupu do predajne. Mamičky ocenia hlavne bezproblémový prístup do pasáže ako aj predajne s káričkou či detským kočíkom. Neďaleko sa nachádzajú ostatné obchody a tiež možnosti občerstvenia či oddychu na námestí či vlastne v tzv. malom parku.

Blížia sa predvianočné nákupy, čo chystáte pre svojich zákazníkov?

Pre našich zákazníkov už tradične ponúkame mimoriadne široký výber parfémov značiek ako Hugo Boss, Paco Rabanne, Giorgio Armani, Chloé, Yves Saint Laurent, Versace, Burberry, Carolina Herrera, Bvlgari, Chanel, Dolce & Gabbana, Ferrari, Trrusardi, Cartier , Guess a iné. V ponuke máme aj lacnejšie parfémy, pri ktorých nehrozí podvod, ako napr. pri anonymnom predaji na ulici. Výhodou nákupu parfémov u nás v tzv. kamennej predajni je možnosť výberu parfému podľa želania a vône, ktorú internetový predaj samozrejme nemôže poskytnúť. Ponúkame aj výhodné kazetové balenia a darčekové súpravy od rôznych značiek.

Nielen Vianoce sú sviatkami, kedy každý z nás zháňa darčeky, ale aj narodeniny, meniny či iné oslavy. K týmto príležitostiam u nás nájdete aj reprezentatívne darčekové balenie cukroviniek a sladkostí.

Väčšina tovaru pochádza zo zahraničia, zákazníkom sa snažíme priniesť maximálnu kvalitu.

 

Nájdu si v predajni gazdinky aj bežný tovar drogérie?

Samozrejme že nájdu. Široký sortiment a kvalitu do veľkej miery dovážanú aj zo zahraničia. A to všetko za dobré ceny.

V ponuke máme aj tovar v iných predajniach nie až tak bežný. Ide hlavne o tovar, na ktorý sú navyknutí ľudia z nákupov na západ od nás.

Ako prebieha predaj pri súčasných celoplošných opatreniach?

Predaj prebieha štandardne, ako i inokedy s použitím ochranných pomôcok. Na sortiment, ktorý máme v predajni sa lockdown nevzťahuje a pre zákazníkov sme k dispozícii denne od 9.00 do 18.00 hod., v sobotu od 9.00 do 12.00 hod. Veríme, že každý zákazník nájde pre svojho najbližšieho u nás ten najlepší darček.

Nájdu Vás zákazníci len tu v Seredi, alebo máte predajne aj v ďalších mestách?

Zákazníci sú vítaní nielen v našej seredskej predajni, ale aj v Galante kde poskytujeme úplne identický sortiment. Predajňa sa nachádza v obchodnom centre Galaxia, teda opätovne v centre mesta.

Darčeky pod jednou strechou. DT Parfémy

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -