Vianočný darček by už mal, ale akosi zaň zabudol zaplatiť – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Skalickí policajti zisťujú totožnosť muža, ktorý by svojou výpoveďou mohol pomôcť objasniť prípad ukradnutej voňavky.

Mladý muž sa mal podozrivo pohybovať po predajni drogérie v meste Skalica. Predavačka si jeho správanie všimla. Po následnej kontrole zistila, že mal z regálu zobrať pánsku voňavku a bez zaplatenia odísť preč.

Podozrivý muž je približne 175 cm vysoký, strednej až zavalitej postavy, má krátke čierne vlasy a oválnu tvár. Oblečené mal modré tepláky s nápisom na boku a šedú vetrovku s kapucňou. Páchateľ by mohol mať 20 až 30 rokov.

Všetky informácie, ktoré by mohli kolegom pomôcť so stotožnením muža na záberoch, nám môžete oznámiť na bezplatnom čísle 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na náš FB Polícia SR – Trnavský kraj.

Videozáznam je k dispozícii na našom FB Polícia SR – Trnavský kraj.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 22.12.2021 KR PZ Trnava

Mladého muža sa policajtom podarilo stotožniť.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články