Poznáme víťazov olympiády v anglickom jazyku na ZŠ J.A. Komenského

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ J.A. Komenského /  V minulom týždni sa uskutočnilo šk. kolo olympiády v anglickom jazyku. Prvého kola sa zúčastnilo 38 žiakov druhého stupňa našej školy. Vysoká účasť žiakov potešila všetky vyučujúce anglického jazyka.

Do druhého kola postúpili tí najlepší a tu je vyhodnotenie:

Kategória 1A (5. – 7.roč.):
1.miesto: Roman Salva – 7.C
2.miesto: Michael Varga – 7.A
3.miesto: Michal Guláš – 7.A

Kategória 1B (8. – 9.roč.):
1.miesto: Adrián Švehla – 9.B
2.miesto: Matej Pazúr – 8.A
3.miesto: Petra Štibrányiová – 8.B

Všetkým srdečne blahoželáme, víťazom oboch kategórií držíme palce pri reprezentácii školy v okresnom kole v Galante a tešíme sa na ďalší ročník!

 

zdroj: ZŠ J.A. Komenského Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články