Olympiáda v anglickom jazyku na ZŠ Juraja Fándlyho

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ J. Fándlyho /  Ako každý rok, tak i tento, sa žiaci našej školy zapojili do školského kola Olympiády v anglickom jazyku.

Súťažili v dvoch kategóriách. Kategória 1A bola určená pre žiakov 5. – 7. ročníka a kategória 1B pre žiakov 8. a 9. ročníka.

Všetci sa potrápili s cvičeniami, ktoré boli zamerané na čítanie a počúvanie s porozumením, gramatiku a slovnú zásobu. V ústnej časti si overili zručnosti v ústnom prejave.

Vyhodnotenie a určenie poradia bolo pre niektorých žiakov príjemným prekvapením a určite nikto nebol sklamaný, pretože si odniesol cennú skúsenosť.
Na prvých troch miestach v jednotlivých kategóriách sa umiestnili títo žiaci:

KATEGÓRIA 1A
1. miesto – Laura Drgoň 6.A
2. miesto – Andrija Bulajič 5.C
3. miesto – Alena Šúpolová 6.C, Juraj Lomen 6.A

KATEGÓRIA 1B
1. miesto – Barbora Blahová 9.C
2. miesto – Ondrej Žiak 9.A
3. miesto – Sebastián Pasternák 9.A

Všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme.
Žiačky, Laurika a Barborka, ktoré sa umiestnili na prvých miestach, postupujú do okresného kola a 13. januára 2022 budú reprezentovať našu školu. Želáme im veľa úspechov.

Mgr. Hana Kunovičová
Mgr. Michaela Bublincová

 

zdroj: ZŠ Juraja Fándlyho Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články