Nové podmienky vstupu do kostola v Seredi. Opäť budú omše vysielané online

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Vzhľadom k zlej epidemiologickej situácie sú z rozhodnutia Vlády SR od 25. novembra 2021 pozastavené verejné sv. omše. Seredská farnosť ako v minulosti aj teraz pripravila pre veriacich sväté omše vysielané NAŽIVO.

Sledovať ich môžete na youtube kanáli v nedeľu o 10:30 hod. Na prvú sobotu v mesiaci bude fara vysielať sv. omšu spolu so sv. ružencom od 9:00 hod.

Úmysly sv. omší, ktoré ste nahlásili budú odslúžené pri súkromných sv. omšiach.

Kostol bude bývať otvorený po mrežu na súkromnú poklonu v čase od 9:00 do 17:00 hod. Pre individuálnu pastoráciu (sv. spoveď, sv. prijímanie, duchovný rozhovor) vám bude fara k dispozícii v kostole pondelok – sobotu v čase ráno od 7:00 – 8:00 a večer 17:00 – 18:00. V nedeľu od 8:00 – 9:00 a od 16:00 – 18:00.

Krsty a sobáše je možné konať iba za účasti 6 ľudí. Účasť na pohrebe nie je obmedzená.

V prípade súrneho zaopatrovania alebo potreby individuálnej pastorácie nás môžete kontaktovať na tel. čísle farského úradu 031/789 28 67.

Úradné hodiny v kancelárií budú v riadnom čase v utorok a vo štvrtok 10:00 – 11:30 a 13:30 – 16:00 hod.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články