Činnosť hudobnej skupiny Seredskí Zettépaci v roku 2021

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Elena Bučková  /25 NOV 2021/

Je koniec kalendárneho roka, ktorý bol pre každého človeka  poznačený pretrvávajúcou pendémiou  Covidu 19 a z tejto situácii vyplývajúcimi opatreniami. I napriek tomu sa život v spoločnosti nezastavil. Tak ako všade v spoločnosti, aj Seredskí Zettepáci  heligónkári sa schádzali na nácvikoch v klube ZŤP, keď to situácia dovolila a zúčastni sa aj na niekoľkých vystúpeniach v rámci okresu, ale aj Slovenska. Nebolo ich veľa, ale Sereď zviditeľnili v týchto miestach: Nimnica kúpele v mesiaci júli a v septembri, Trenčianske Teplice v mesiaci máj, august a december, v Bytči v auguste, Ladce v septembri, Strehová v júli a Pusté Sady v októbri.

Seredsí Zettepáci aktívne trávia svoj voľný čas v prospech seba, ale aj v prospech iných ľudí s cieľom obohatiť širokú verejnosť o kultúrny a spoločenský zážitok. V tomto roku  navždy odišiel jeden zo zakladateľov skupiny pán Ľudovít Holbík .Česť jeho pamiatke. Chvíľky veselé sa občas striedajú aj s tými smutnejšími. To nám prináša každodenný život.

Na činnosť hudobnej skupiny Seredskí Zettepáci boli schválené finančné  prostriedky kultúrnou komisiou. Seredskí Zettepáci ďakujú Ms Ú v Seredi – kultúrnej  komisii za poskytnutú dotáciu, ktorá znížila reálne výdavky  na uvedené akcie. Vďaka podpore  sa Seredskí Zettepaci dostali do spomenutých miest a budú sa  prezentovať na ďalších akciách v novom ustrojení. Všetkým zainteresovaným pracovníkom ďakujeme a v r. 2022 prajeme veľa osobných úspechov, zdravie a ľudské šťastie.

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -