Činnosť hudobnej skupiny Seredskí Zettépaci v roku 2021

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Elena Bučková  /25 NOV 2021/

Je koniec kalendárneho roka, ktorý bol pre každého človeka  poznačený pretrvávajúcou pendémiou  Covidu 19 a z tejto situácii vyplývajúcimi opatreniami. I napriek tomu sa život v spoločnosti nezastavil. Tak ako všade v spoločnosti, aj Seredskí Zettepáci  heligónkári sa schádzali na nácvikoch v klube ZŤP, keď to situácia dovolila a zúčastni sa aj na niekoľkých vystúpeniach v rámci okresu, ale aj Slovenska. Nebolo ich veľa, ale Sereď zviditeľnili v týchto miestach: Nimnica kúpele v mesiaci júli a v septembri, Trenčianske Teplice v mesiaci máj, august a december, v Bytči v auguste, Ladce v septembri, Strehová v júli a Pusté Sady v októbri.

Seredsí Zettepáci aktívne trávia svoj voľný čas v prospech seba, ale aj v prospech iných ľudí s cieľom obohatiť širokú verejnosť o kultúrny a spoločenský zážitok. V tomto roku  navždy odišiel jeden zo zakladateľov skupiny pán Ľudovít Holbík .Česť jeho pamiatke. Chvíľky veselé sa občas striedajú aj s tými smutnejšími. To nám prináša každodenný život.

Na činnosť hudobnej skupiny Seredskí Zettepáci boli schválené finančné  prostriedky kultúrnou komisiou. Seredskí Zettepáci ďakujú Ms Ú v Seredi – kultúrnej  komisii za poskytnutú dotáciu, ktorá znížila reálne výdavky  na uvedené akcie. Vďaka podpore  sa Seredskí Zettepaci dostali do spomenutých miest a budú sa  prezentovať na ďalších akciách v novom ustrojení. Všetkým zainteresovaným pracovníkom ďakujeme a v r. 2022 prajeme veľa osobných úspechov, zdravie a ľudské šťastie.

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články