Zbierka teplých čiapok, ponožiek a rukavíc pre Farskú charitu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Už päť rokov pôsobí na Novomestskej ulici v Seredi FARSKÁ CHARITA. Jej hlavnou náplňou je pomoc ľuďom v núdzi. Ide najmä o seniorov, dlhodobo chorých, rodiny s nedostatkom financií, osamelých či ľudí bez strechy nad hlavou.

FARSKÁ CHARITA organizuje počas roka niekoľko zbierok. Ich výťažok je vždy rozdelený medzi klientov, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii.

Zimná zbierka

Aj tento rok charita organizuje zbierku teplých ponožiek, čiapok a rukavíc – všetko vecí, ktoré ľuďom bez domova pomôžu prežiť chladné zimné mesiace.

Vaše darované teplé veci zahrejú ľudí, ktorí práve v zime prežívajú najťažšie obdobie v roku.

Zberné miesto

Teplé veci môžete priniesť do farského kostola v týždni od 29.11 – 5.12. 2021 v čase :

po-so: 7.00-8.00 a 17.00-18.00 hod.

v nedeľu 8.00-9.00 a 16.00-18.00 hod.

Ak sa na zberné miesto nemôžete dostaviť , kontaktujte charitu na č. 0911 144 686. Dobrovoľníci si vyzbierané veci môžu prísť vyzdvihnúť na dohodnuté miesto.

Farská charita v mene ľudí bez domova vopred ďakuje za každú pomoc.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články