Policajti zabránili predvianočnej tragédii. V rodine zasiahli v poslednej sekunde

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Obvodného oddelenia v Dunajskej Strede, práp. András Vass a nstržm. Mgr. Attila Menyhárt, dostali 37 ročného muža z balkóna do bezpečia. 
Do paneláku na miestnom sídlisku boli vyslaní po tom, ako polícia prijala oznámenie o veľkom kriku a buchote, ktorý sa mal ozývať v jednom z bytov. Na mieste im dvere otvorila žena s dieťaťom na rukách a prosila ich o pomoc. Po vojdení do bytu, si na balkóne všimli sporo odetého muža. Pohotovo zareagovali, vybehli za ním, chytili ho a stiahli dovnútra.
Policajti mužovi privolali lekársku pomoc, ktorá si ho prevzala do opatery a sanitkou previezla do nemocnice.
Bližšie informácie o záchrane, vzhľadom na citlivosť prípadu, nemôžeme zverejniť.
Chlapci, patrí vám veľká vďaka.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články