Kolízia vozidiel na svetelnej križovatke

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Krátko pred 12.00 hod. došlo ku kolízii vozidiel na svetelnej križovatke pri bývalom hoteli Hutník. Jedno havarované vozidlo sa po nehode nachádzalo v strede križovatky a druhé vozidlo blokovalo pruh od Železničnej ulice.

Zakrátko bola nehoda odstránená, no na vozovke ostali roztrúsené časti z havarovaného vozidla.

Buďte pri jazde opatrní a dávajte si pozor !

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. To je tak keď tí ľudia ani základné križovatky nezvládajú. Človek sa potom cíti na cestách bezpečne.

  2. Mnohokrát preletí cez križovatku na červenú, lebo si myslí, že to stihne. Každému je veľmi na ponáhlo.

  3. Kolíziam na tejto križovatke nerozumiem…nepoznám totiž jednoduchšiu križovatku…kto ju nevie prejsť, mal by zvážiť ďalšiu jazdu autom 🙏🏼

  4. Križovatka môže byť jednoduchá, keď niekto potrebuje preletieť na červenú, niekto sa rozbieha keď svieti červená súčasne s oranžovou, ale ešte nie zelená, z druhej strany niekto namiesto brzdenia na oranžovú ešte pridá, aby stihol a potom sa im cesty pretnú v križovatke. Je viac kombinácií, za ktorých sa stane ťukes aj na tej najjednoduchšej križovatke.

  5. Ale nie je nad to, keď sa stane kolízia na križovatke pri Lidli. Tam sa niektorí ukážu, že ani nevedia kedy je križovatka riadená svetelnými signálmi a kedy dopravnými značkami. To sa vtedy nasmejem keď čítam tie kombinácie, napr. že sa riadi semaformi, len od Lidla sa stojí na STOPke. 🤣😂

  6. 😀 asi tak…ludia by mali uvazovať nad preskúšaním ohladom vodicaku a dobrovolne sa ho vzdať ak su tak sprostí ze nevedia jednoduchsiu krizovatku prejst bez problemov ked už sa nevedia ani semaforom riadit..
    Nepoviem,krizovatka kde neni semafor a nemas riadny výhlad tak sa stane ..ale toto ??ved to je do nebe volajici velebnosti

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články