Keď vystupujete z auta, majte na sebe reflexné prvky. Mimo obce prišla o život chodkyňa

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Polícia vyšetruje okolnosti tragickej nehody, ktorá sa stala včera večer, pri obci Holice, okres Dunajská Streda.

Zrazenú, 45 ročnú ženu si, na ceste I. triedy neďaleko obce, všimla posádka RZP. Podľa prvotných informácií mala žena odstaviť auto Škoda Fabia na krajnici a z doposiaľ nezistených príčin vojsť na cestu. Okoloidúci kamionista sa jej stihol vyhnúť, no ďalšie, neznáme vozidlo ženu zrazilo. Jeho vodič bez toho, aby zranenej žene poskytol prvú pomoc, z miesta odišiel. Žena svojim zraneniam na mieste podľahla. To, či bola pod vplyvom alkoholu, budú zisťovať pri pitve.

Policajti krátko po nehode preverili jedno nákladné auto, znalec však na ňom známky po náraze nepotvrdil. Polícia požiadala, pri pátraní po vozidle, o súčinnosť aj kolegov z Bratislavského kraja. Po vozidle ako aj po vodičovi, ktorý ženu zachytil, polícia naďalej pátra.

Apelujeme na chodcov a cyklistov, aby sa nepohybovali po cestách neosvetlení a bez reflexných prvkov. Vodiči vás, za tmy a dažďa, nemajú šancu vidieť. Chráňte si svoj život a zdravie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články