Železniční policajti boli rýchli ako blesk. Zlodeja vypátrali v expresnom čase

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Takéto promptné vypátranie ukradnutých vecí nečakal poškodený muž ani vo sne. Na druhý deň si ho policajti zavolali a všetko mu vrátili.

Samotnú krádež prišiel nahlásiť na Oddelenie železničnej polície v pondelok, okolo 20:00 h. Policajtom uviedol, že si bicykel aj s príslušnými kapsičkami nechal uzamknutý v stojane pri železničnej stanici v Trnave, približne 4 hodiny. Pri návrate si všimol, že mu zmizli predné a dve zadné plastové svetlá, ale aj dve čierne brašne, v ktorých mal značkové oblečenie, náradie a náhradnú dušu.

POLICAJTI PODOZRIVÉHO RÝCHLO CHYTILI

Policajti na základe kamerových záznamov, a ich osobnej a miestnej znalosti, rýchlo potenciálneho vinníka spoznali. Krátko po polnoci ho našli aj so všetkými ukradnutými vecami a obmedzili ho na osobnej slobode. Policajti ešte v ten deň zavolali pôvodnému majiteľovi, že si po veci môže prísť.

Vyšetrovateľ obvinil recidivistu z prečinu krádeže. Včera sa, v rámci tzv. superrýchleho konania, postavil pred sudcu, ktorý rozhodoval o jeho vine a treste.

OKRADNUTÝ MUŽ KOLEGOV POCHVÁLIL

Šťastný muž nám potom napísal a takto pochválil železničných policajtov:

„Musím pochváliť kolegov zo železničnej polície… z bajku mi v pondelok večer na stanici ukradli brašny a osvetlenie, v priebehu noci ho vypátrali, komplet všetky veci som mal späť na druhý deň na obed. Fakt skvelá práca. Síce drobnosť,  ale vážne som neveril, ako rýchlo a dobre to dopadlo. A to som najprv ani nechcel hlásiť, som myslel, že to nemá význam…“

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -