Železniční policajti boli rýchli ako blesk. Zlodeja vypátrali v expresnom čase

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Takéto promptné vypátranie ukradnutých vecí nečakal poškodený muž ani vo sne. Na druhý deň si ho policajti zavolali a všetko mu vrátili.

Samotnú krádež prišiel nahlásiť na Oddelenie železničnej polície v pondelok, okolo 20:00 h. Policajtom uviedol, že si bicykel aj s príslušnými kapsičkami nechal uzamknutý v stojane pri železničnej stanici v Trnave, približne 4 hodiny. Pri návrate si všimol, že mu zmizli predné a dve zadné plastové svetlá, ale aj dve čierne brašne, v ktorých mal značkové oblečenie, náradie a náhradnú dušu.

POLICAJTI PODOZRIVÉHO RÝCHLO CHYTILI

Policajti na základe kamerových záznamov, a ich osobnej a miestnej znalosti, rýchlo potenciálneho vinníka spoznali. Krátko po polnoci ho našli aj so všetkými ukradnutými vecami a obmedzili ho na osobnej slobode. Policajti ešte v ten deň zavolali pôvodnému majiteľovi, že si po veci môže prísť.

Vyšetrovateľ obvinil recidivistu z prečinu krádeže. Včera sa, v rámci tzv. superrýchleho konania, postavil pred sudcu, ktorý rozhodoval o jeho vine a treste.

OKRADNUTÝ MUŽ KOLEGOV POCHVÁLIL

Šťastný muž nám potom napísal a takto pochválil železničných policajtov:

„Musím pochváliť kolegov zo železničnej polície… z bajku mi v pondelok večer na stanici ukradli brašny a osvetlenie, v priebehu noci ho vypátrali, komplet všetky veci som mal späť na druhý deň na obed. Fakt skvelá práca. Síce drobnosť,  ale vážne som neveril, ako rýchlo a dobre to dopadlo. A to som najprv ani nechcel hlásiť, som myslel, že to nemá význam…“

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články